Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a legjobb vakcina?

Melyik a legjobb vakcina?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
A kínai után nem volt nálam mellékhatás, szóval én azt ajánlom.
2021. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
A kínainak ugyan nincs mellékhatása, de hatása sem. Letesztelve nem egy ember által vérből, illetve amikor covidos voltam direkt kerestem a kínai vakcinások társaságát.
2021. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Mind hatásos. Az orvosod ellenjavallhat esetleg párat ha van valami egészségügyi problémád. Azt fogadd el, ami elérhető.
2021. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Az lehet, hogy nincs mellékhatása egyből, de később mutatkozni fog. ;)
2021. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
A Pfizer mindenkinek adható (krónikus betegek, terhesek pl), de ez nem azt jelenti, hogy ha te egészséges vagy, akkor mondjuk az orosz rosszabb neked.
2021. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Mindegyik megvéd a haláltol. Akik nem értenének eggyet vagy nem jártak iskolába esetleg kevés agysejtjük van azoknak ajánlom hogy irják be YouTube-ba hogy Zállatorvos vakcina.
2021. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

#7 "Mindegyik megvéd a haláltol."


Hazudsz.

2021. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
A Regeneron vakcina a legjobb amit Trumpnak is adtak! Én is azt kaptam mert az Egyesült Államokban élek.
2021. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Biztonságos a vakcina? NEM! A gyógyszerhivatal (FDA) szerint a lehetséges szövődmények, másnéven mellékhatások lehetnek Guillain-Barre-szindróma, kiterjedt akut agy és gerincvelőgyulladás, keresztirányú gerincvelőgyulladás, agyvelőgyulladás, agyhártyagyulladás, agykárosodás, görcsök/rohamok, stroke, narkolepszia és kataplexia, anafilaxis, szívizomgyulladás... Azta, túlságosan is sok! Eléggé elgondolkodtató. Ezeket a szövődményeket már jelentik is, de nagyon sok média csak RITKÁN számol be róla. Az amerikai kormány Oltási Sérüléseket Jelentő Rendszerében (VAERS) van NÉHÁNY bejelentés. Az emberek szívrohamot, légzésleállást, és más súlyos szövődményeket jelentenek, több tízezer jelentés van.
2021. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
Tegye fel a kezét innen az aki orvos. ✋. És mint mondtam ha nem vagy jol informálódva nézd meg ezt a videót (zállatorvos vakcina) és gyere vissza bocsánatot kérni.
2021. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!