Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen kezelési módszerek...

Milyen kezelési módszerek vannak achilles ín-gyulladásra és ITBS-re?

Figyelt kérdés

Szeptemberre kaptam időpontot orvoshoz... Viszont nem fér bele, hogy egész nyáron nem sportolok, több szempont miatt sem.

Végig fogom böngészni az egész internetet magyar és angol nyelven is, de szükségem lenne olyan válaszokra is, akiknél sikeres volt a gyógyulás vagy csak az egyik gyulladásból, vagy akár mindkettőből.

Minden értelmes választ előre is köszönök!



#gyógymód #edzés #gyulladás #Achilles #ITBS #iliotibiális szalag szindróma
2021. jún. 30. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez fekvőgipsz, tudod hova jársz vele? Tolószékben a kontrollokra meg gipszcserére.. gipsz lényege a nyugalomba helyezés..
2022. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz! Én kaptam járógipszet két hét után és óvatosan mankóval terhelhető kis ideig.
2022. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gipszmesterként mostanában több ilyen esetem volt. Állapotfüggő kinek mennyi ideig kell gipszben lenni és milyen gipszet kap. Az orvosoknak is megvan erre az adott kórház szerinti protokoll is.

Így nem csoda, ha két esetben eltérő a kezelési mód.

Két lábgipsznél nálunk sincs járógipsz, ilyenkor biztonságosabb ha nem mászkál két gipszcsizmával a beteg.

2022. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Baleseti sebészeten dolgozom. Nálunk sem áll lábra a beteg mindkét lábán gipszcsizmával, az fekvőgipsz végig amíg le nem veszik.
2023. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!