Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan győztem le az elvonási...

Hogyan győztem le az elvonási tüneteket ?

Figyelt kérdés
Közel három hónapja nem nyúltam kábítószerhez,azonban az elvonási tünetek szörnyűek. Mit tehetek ?

2021. júl. 2. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kitartasz 💪

Foglald el magad valamivel, új hobbi, a mozgás nagyon jó.

Tüneteket , attól függ milyenek , teákkal enyhítheted a pl hányingert gyömbérrel,stb.


Ügyes vagy a 3 hónappal!

2021. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez ked és tőled ! 😇

Inkább feszült vagyok , lobbanékony,szerencsére hányingerem nincs.

2021. júl. 2. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is osztom az első véleményét!


Keress egy hobbit, foglald el magad! Szép teljesítmény már ez a 3 hónap. Tarts ki! Beszélgess rokonokkal, ismerősökkel, barátokkal! Főleg akkor, amikor úgy érzed hogy nagy a kísértés, és rossz az elvonási tünet. Ez segíthet! Vagy esetleg új kapcsolatok kiépítése is sokat lendít a dolgon, főleg ha olyan emberekkel ismerkedel, akik megfognak, akikkel élmény együtt lenni.


Ott van még a sport. Foci, hasonlók? Esetleg jogsi és kocsi van? Ülj be a kocsiba, és vezess, csak úgy, amíg meg nem unod. Járj el tuningtalálkozókra, és élvezd a csajokat (avagy pasikat, mivel számomra nem derült ki egyértelműen, hogy nő vagy férfi vagy), a szép és hangos autókat stb.


Nézz sorozatokat, filmeket a netflixen. Rengeteg érdekes tartalom van fent, én is azokkal foglalom le magam.


Játssz a számítógépen! Barkácsolj otthon! Vagy főzzél finom kajákat. Ha oda figyelsz főzés közben arra, hogy szuper kaját készíts, és odateszed magad, akkor nem az elvonási tünetekkel fogsz úgysem foglalkozni. ;)


Ez egy nagyon szép és jó teljesítmény, hogy már 3 hónapja tiszta vagy! Nagyon kevesen tartanak ki eddig, mert nagy a kísértés. Innen már csak jobb lesz egyébként. Ahogy telnek a napot és hetek (lassúnak tűnik, tudom) egyszer csak azt veszed észre, hogy már nem vágysz ezekre a drogokra, és másfelé is tudod terelni a gondolataidat. Értelmes, normális dolgok felé.


(Mondjuk nem derült ki, hogy hány éves vagy és hogy milyen kábítószerről beszélünk!)

2021. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen cucc lehet ami 2 hónap után is elvonást okoz? Valami ópiát?

Amúgy a fizikai elvonás le szok menni pár hét alatt - bár a pszichikai függőség van hogy nem múlik el. Viszont az már inkább egy mentális állapot..

2021. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
68%
Ott ül a kisördög a válladon és sugja: naaaa tedd meg. :)
2021. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg amúgy kérdező hogy ne gondolkodj rajta ;)
2021. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

25 vagyok és nő:)

Ami három hónap után is elvonási okoz , az 7 félének a kombinációja. Köszönöm a bátorító szavakat, nagyon igyekszem!:)

2021. júl. 3. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!


" 7 félének a kombinációja. "


Dícséretre méltó! :) Akkor felettébb erős szervezeted és immunrendszered lehet ezekhez képest. Mint ahogy írtam, innen már csak jobb lesz. Minden héten csak jobban fogod magad érezni egy idő után, de addig is az a lényege az egésznek, hogy kösd le magad, foglald el magad valamivel, ami érdekel és kicsit segít kimozdítani ebből a szituációból.


Én a dohányzásról fogok már most leszokni (mondjuk az más tészta azért, bár füvezni én is füveztem kb fél évig, kocásként), és ugyanilyen módon próbálkoztam anno több mindennél is. Mindig bevált! ;)


Ha elég elszánt vagy, és akarod is, akkor megtudod csinálni. :)


23/F

2021. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!