Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A covid mintavevő pálca...

A covid mintavevő pálca mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Nem bízok meg senkiben, aki benne van ebben a koronavírusos dologban. A tesztgyártókban sem, senkiben sem. Nem tudom, hogy a mintavevő pálcákra mit raknak. Az orromba természetesen nem engedem, hogy lenyúljanak, de ha lehet csak torokból mintát venni, azt bevállalnám, ha nem kételkednék a pálca sterilségében.

2021. júl. 5. 07:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#4 Nekem is elküldenéd? Érdekelne. Köszi!
2021. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt a linket kuldte nekem eleg szegyen hogy komcsi mentalitasu embertarsaink miatt mar privatban kuldozgetunk.

2021. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Haaat... en egyszer marciusban voltam, akkor semmit nem ereztem. Aztan most juniusban, az oltas elotti nap, biztos ami biztos , csinaltattam egyet. Ugy felmaszott a no a palcaval az orromba, h majdnem raszoltam h eleg mar hee. Hazafele a taxiban rendesen meg konnyeztem, nagyon szar volt.

De negativ lett es mar 3 hete tul vagyok az oltason is, semmi nem tortent. De a taxiban azert merges voltam es mindenfele konteokat gyartottam az agyamban.

2021. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En ugy tudom,a mintavevo eszkozon van fertotlenito anyag,ami veszelyes,a nevet elfelejtettem..de nekem1 honapig verzett az orrom idokozonkent!!!
2021. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%
Etilén oxid. Egészen biztosan nem semmiség hogy beleráspolyozzák a nyálkahártyába, pláne mikor sok embert hetente tesztelnek.
2021. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!