Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Boríték nélkül tényleg sehol...

Boríték nélkül tényleg sehol nem kaphat az ember normális kórházi ellátást?

Figyelt kérdés

Azt hittem ez csak mendemonda, hiába beszélt róla MINDEN ismerősöm (akik tapasztalták kivétel nélkül ezt mondták), nem gondoltam komolyan.

Nemrég volt, hogy egy nagyon közeli rokon idős családtagja kórházba került és még jó, hogy volt tablete, amin tudtunk beszélni! Videóban (természetesen rögzítették) mutatta, hogy nincsen takarója, fázik, EGÉSZ NAPRA két szelet kenyeret kap vaj nélkül egy szelet párizsival, meg ebédre valami kotyvasztott ehetetlen pépes SZART! és 8-an vannak egy kórteremben. Minden egyes nap meghal valaki, irdatlan bűz és ordítozó demens idős emberek (betegség miatt). Úgy beszélnek velük a nővérek mintha kutyák lennének, rángatják őket, nem segítenek nekik, beb*sszák őket a fürdőbe aztán eltűnnek. Mit csináljon egy járni alig képes öregember a csúszós vizes csempén?

A rögzített videókat elküldtük a kórház vezetőségének, majd egy hétnyi várakozás után a rendőrségre. Semmi válasz. Le se szarták.

Ekkor mivel még orvosi ellátásra szorult nem helyezhettük idősek otthonába, ezért kitaláltuk közösen, hogy jöjjön a boríték. 400eFt a főorvosnak, semmi. személyesen adtuk át. SEMMI. Úgy felképeltem volna azt a sz*rházi f*szt, hogy ápolgathatja magát! 600eFt a nővéreknek, és kapott egy szál lepedőt takarónak. utána 1mFt az orvosának és még 1mFt az ápolóknak. Kapott vacsorát. Ennyi változott. Ugye a covid miatt nem engedtek be, ezért százezrek mentek el a nővéreknek, hogy vigyenek be neki ételt, ruhákat, hogy legalább életben maradjon.

Később elhunyt.

Uzsoki kórház. Csak, hogy mindenki tudjon róla!


ezt ugye mind fizetné a TB!!

Lehet, hogy bűncselekmény, de basszus családtagról van szó, nehogy már hagyjuk.

Mit gondoltok? 1. helyes volt-e a boríték 2. vagy többet kellett volna tenni?


2021. júl. 14. 20:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Hagyjuk már a hülyeséget. Persze, 400, 600 ezer, meg egy misi ide, egy misi oda. Ezt mégis ki hiszi el?
2021. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
mert te mennyit adtál volna? megszórod apróval? szégyelld magad
2021. júl. 14. 20:08
 3/40 anonim ***** válasza:

"400eFt a főorvosnak, semmi. személyesen adtuk át. SEMMI. Úgy felképeltem volna azt a sz*rházi f*szt, hogy ápolgathatja magát! 600eFt a nővéreknek, és kapott egy szál lepedőt takarónak. utána 1mFt az orvosának és még 1mFt az ápolóknak."

Ennyiből miért nem vitted magánkórházba vagy külföldre?

2021. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Szerinted miért nem? Úgy mégis. Leírtam, hogy idősek otthonába sem tudtuk elvinni. Vajon miért nem? Azt is leírtam.
2021. júl. 14. 20:12
 5/40 anonim ***** válasza:
91%
A kórházi viszonyok borzalmasak, covid alatt meg még borzalmasabbak, pedig már nem is lehetne fokozni, de ezzel a 400-600 és egymillióval alaposan elvetetted a sulykot, tilos pénzt elfogadniuk és ezt be is tartják. Kamukérdésed nyilván hamarosan törlődik, és addig örülj, mert ha fenn marad, ki lehet deríteni a kilétedet, és a kórház úgy beperel rágalmazásért, mint a huzat.
2021. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
100%

Egy forintot nem adtunk sem az orvosoknak sem az ápolóknak, mégis normális ellátásban részesültem.

Én is sok rosszat hallottam a kórházi ellátásról, de nekem pozitív csalódás volt.

2021. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
5-ös elnézést, hogy figyelemmel kísértük egy családtagunkat, és aggódtunk az egészségéért. Te mit tettél volna? Te is hagyod, mint az első?
2021. júl. 14. 20:14
 8/40 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy ez az egész csak a covid miatt volt, mert amiket mutatott az borzalmas. Undorító ahogy viselkednek a dolgozók. Tisztelet a kivételnek
2021. júl. 14. 20:15
 9/40 anonim ***** válasza:
33%
Még magánrendelőben sem kaptam normális ellátást. Nem a pénz vagy orvoshiány volt a baj, hanem az orvosok szaktudásának hiánya.
2021. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Ennyi bőven elég a reakciókból, siralmas, hogy hogyan látják kívülről egy gondoskodó család problémáját. Gratulálok, ha ez tényleg megtörtént volna, még az utcán is megszóltak volna, hogy nem hagyom beledögleni a nyomorba szerencsétlen kórházban fekvőket?
2021. júl. 14. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!