Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett ez a szédülés?

Mitől lehetett ez a szédülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Masodszor fordul elő velem hogy voltam a kozmetikusnal, fekudtem csukott szemmel és egy kis idő múlva úgy éreztem forog velem a világ, a kozmetikus mondta konkretan kapaszkodtam a kartámaszba.


Amit eszrevettem, hogy lehet hogy a fénynek volt hozza köze?! Mert amikor lejjebb vette a lámpa erősségét jobb volt. Nem is tudom elmondani, milyen érzés volt de szornyu. Ez ezelott sose fordult elő velem, mindkétszer ugyanígy, fekvő helyzetben, csukott szemmel, erős lampafennyel. Meg rosszabb volt amikor pl kitakarta a fényt így sotet lett utána meg felvillant.


Majdnem fel kellett ülnöm, olyan rosszul voltam.


Volt már valakivel hasonló? Ötletek, hogy mitől lehet, mi okozhatja?


Sose voltam szédülős fajta.


Nagyon köszönöm a segítséget.


24L



2021. júl. 15. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, pl kimerültség, alacsony vérnyomás, cukorszint, alacsony magnézium, egyéb vitamin hiány.Valami gyógyszer mellékhatása. Ha voltál vmi vizsgálaton, akár vérvétel stb, az is lehet ok. Mondjuk 1 laborvizsgálattal többet tudnál.
2021. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen többet tudnék, de azért nem mentem mert ezelőtt csak egyszer volt ilyen és betudtam annak hogy fáradt voltam. De ketszer ugyanolyan körülmények között már azért inkább érdekes mint véletlen egybeeses.


Köszönöm, megnezem mikor tudok elmenni.

2021. júl. 15. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetett stressz miatt, nem tudom mennyit tudsz pihenni, de a rendszeres rossz alvás is okozhatja.
2021. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!