Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségügyi dolgozók! Beoltat...

Egészségügyi dolgozók! Beoltatjátok magatokat, hogy tovább dolgozhassatok, vagy ellenálltok a kényszerítésnek és feladjátok a hivatásotokat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 08:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

"9/10 anonim ***** válasza:

De most akkor nekik az első és második oltás vagy a harmadik oltás a kötelező?"


Hm, hm. Hogy is van ez? Hogyan lehet harmadik oltás első kettő nélkül? He?


Egyébként ezt sem értem, hogy miért gyanús az, hogy harmadik is kell.

Erdőjáróként vírusos agyvelőgyulladás veszélyének vagyok kitéve. Létezik védőoltás, de ebből is több kell. Igaz, egész életre szól, de ha jól emlékszem az első kettőt egymáshoz viszonylag közeli időpontban kaptam, és a következő két évben is egyet-egyet.

Influenza ellen is évente kell, mégpedig a mutációk miatt.

2021. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
#9 vagyok és úgy értettem a kérdést, hogy lehet hogy van aki még egyáltalán nem kapott oltást. És a harmadiknak a fix időpontja (tehát hogy mikor kell a 2. után) sem biztos, csak ajánlást tettek ezzel kapcsolatban. Tehát nincs megszabva, hogy lehet-e dolgozni 2 oltással vagy csak 3-mal.
2021. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%

11


"...Influenza ellen is évente kell, mégpedig a mutációk miatt..."


Ezzel en is peldaloztam mas kerdeseknel , ugyan igy le lettem pontozva. Elkepeszto, hogy meg ennyit se tudnak, ez az emberi butasag, Ijeszto szintu!

2021. júl. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!