Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez most igaz a koronavírus...

Ez most igaz a koronavírus oltásról?

Figyelt kérdés

Április eleje óta regisztrálva vagyok oltásra, csak puszta óvatosság miatt nem oltattam még magam. Meg sokat gondolkozok, olvasok vele kapcsolatban.

Most meg ezt találtam:

[link]


Ha ennyire rossz a helyzet akkor minek kellett emberek millióit, milliárdajait beoltani??



2021. júl. 21. 12:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Fontos lenne!!!
2021. júl. 21. 12:51
 2/3 A kérdező kommentje:
Legalább mondjatok valamit
2021. júl. 21. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem rossz a helyzet, mert csak azt nézték, hogy 18 év alattiaknál mekkora a mellékhatás kockázata és a súlyos vagy halálos Covid kockázata.

Az idézett táblázat nem egy tudományos szakcikkben jelent meg, csak valaki kiszámolta. A mellékhatásokat egy mellékhatások bejelentésére szolgáló oldalról vette, ahol csak annyi derül ki, hogy valakit beoltottak és utána történt vele valami, okozati összefüggést nagyon nehéz megállapítani ennyiből. (Ha tömegesen oltanak, akkor lesz köztük néhány, aki az oltás után hal meg, vagy lesz beteg.)

Azt is jó lenne kiszámolni, hogy egy ennyire könnyen terjedő betegség esetén a fiatal korosztály kihagyása összességében mennyire segíti a betegség terjedését és a halálozást más korosztályokban.

Szóval, ha 18 év alatt vagy, akkor nem sok derül ki belőle. Mindennek van kockázata, de az oltás nem jelent olyan veszélyt, ami miatt komolyan aggódnod kéne, még ezen cikk alapján sem.

2021. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!