Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség okozhatja azt...

Milyen betegség okozhatja azt hogy nem bírok izmosodni, illetve hízni sem? F

Figyelt kérdés
Mindig is vékony testalkatú voltam, idén januárban fejembe vettem hogy minimum 5-6 kilót felszedek, el is kezdtem edzeni meg utánanéztem mit, mennyit egyek, de nem híztam egy dekát sem, sőt fogytam 3 kilót! Pedig nem végzek kardió edzést és jóval több kalóriát is viszek be mint korábban. Kipróbáltam hogy ebédre dupla adagot eszek (csirkehús, hal, rizs, minden), vettem fehérjeport is amit minden nap iszok....edzés után is érzem, hogy meg lett dolgoztatva az adott izomcsoport, izomlázam is szokott lenni, nem hagyok ki egy étkezést sem, de semmi eredmény, lassan úgy nézek ki mint egy gebe (képet mellékelek: [link] nagyon rossz minőségű de nincs jobb). Milyen betegség állhat a háttérben, milyen vizsgálatra kellene mennem?
2021. júl. 25. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A képet próbáld meg újra feltölteni, mivel nem jeleníti meg.

Első körben fordulj a háziorvosodhoz, aki beutalhat endokrinológiára. Gyakran pajzsmirigy túlműködés áll a háttérben. Ha ott nem találnak semmit, akkor gasztroenterológushoz kell menned.

2021. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jeleníti meg? Pedig a link jónak tűnik. Akkor belinkelem még egyszer: [link]
2021. júl. 25. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem betegség, genetika, gondolom a szüleid is ilyen alkatok. Nem vagy kórosan sovány, egyél még többet, és súlyzós edzés kell.
2021. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fiatalon vékonyak voltak a szüleim is. De ez akkor is durva hogy fél év alatt semmit nem fejlődtem, ez nem normális szerintem.
2021. júl. 25. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Myomax hardcore. Rúd kolbász kilo kenyér, tábla szalonna .vitargo,kreatin monohidrát,banán ,húst hússal ezek a barátaid napi 2 óránként. És nagy sulyokkal edzés.
2021. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!