Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vízszerű széklet mire utal?

Vízszerű széklet mire utal?

Figyelt kérdés
Mostanában miután eszek barna vizet f*sok kb negyedóránként. Igaz,h nem sok szilárdat eszek( gomba,spenót,savanyúkáposzta,savanyú uborka,író,tej,kölesgolyó,majonéz,májkrém,paradicsom) ezeket szoktam. Es két étkezés kozt valamikor több,mint egy nap is eltelik. Mikor nem eszem nem is nagywc-ek,de ha eszem,akkor a fent említett szerű a székletem. Ez mire utal? Ilyenkor nem szívódik fel a tápanyag vagy mi ez?

2017. márc. 15. 23:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Eddig semmi bajom nem volt az ilyen jellegű etelkombinációktól,székrekedés volt rám jellemző pedig mindig ilyeneket ettem együtt,mint pl(tej+citrompótló+aszaltszilva,ecetes tej uborkaval,íróval, kavé paradicsomlével stb..) azert eszek így,mert így kívánom mielőtt valaki lehurrogna.
2017. márc. 15. 23:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Valamit szerintem nem bír a beled és gyorsan megszabadul tőle, én a kígyó uborkánál tapasztaltam hasonlót. Gyorsan átmegy rajtam és már szaladok is. Vagy nem mosod meg kellően, permetes. De a felsoroltakat látva, ezek alapból jól megmozgatják a beleket, olyan mint a sav.
2017. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valamin pedig változtass mert szétmegy a vékonybeled *
2017. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti,h nem szívódnak fel a tápayagok és azért nincs energiám?
2017. márc. 15. 23:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gyorsan ki jön belőled akkor sanszos hogy nem.
2017. márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Energiád ettől nem is lesz. Kb olyan mintha azt kérdeznéd miért érzed magad gyengének miközben megszel két szem almát mindennap.
2017. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rengeteget eszem egyszerre!
2017. márc. 16. 00:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy diétás szakácskönyvet és az abban található recepteket készítsd el. Fogyni is fogsz, energiád is lesz és nem veszítesz értékes tápanyagokat.
2017. márc. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet,hogy az eritrittől van? 5-6teáskanálnyit ettem meg egyszerre. Ez soknak szamit? Azt írja a dobozan,h nagy mennyiség hasmenést okoz. Ez nagy mennyiségnek számít?
2017. márc. 16. 01:41
 10/10 anonim ***** válasza:
50 évig végig fostam az életemet! Aztán történt valami, ami megváltoztatta. Ha érdekel priviben elmondom az egész történetet.
2017. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!