Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azért kell keverni a vakcináka...

Azért kell keverni a vakcinákat, hogy később senki ne legyen felelősségre vonható?

Figyelt kérdés

Jelenleg, ha valaki oltás után, addig számára ismeretlen problémával jelentkezik egészségügyi intézményben, az orvosi reakció szinte minden esetben ugyanaz: Nem az oltástól van. Azt nem tudják megmondani, hogy mitől, de az biztos, hogy nem az oltástól.

De van-e olyan vakcinagyártó, aki BIZTOSRA ki merte jelenteni, hogy adott vakcina hosszú távon se okozHAT problémát? Mi van akkor, ha egy-két év múlva, adott probléma tömegesen jelentkezik?(Ne így legyen!) Ha egy adott betegség addig a népesség mondjuk 1%-át érintette, akkor meg mondjuk 90%-át(addigra kb.mindenki oltott lesz), nem lehet eltussolni, hogy a probléma és a Covid oltás között összefüggés van. A gyártó jogosan tárja szét a kezét, hogy lehet, de nem az enyémtől, hanem a másiktól, amit fél évvel korábban/később kapott. Hogy tudná bizonyítani bárki is, hogy melyik okozta?(Ehhez két különböző vakcina is elég, de jöhet még a 4.,5.,6.oltásnál újabb, amíg mindenki mindennel be lesz oltva.) Mit gondoltok erről?



2021. júl. 28. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:

Mert ha ez így lenne, akkor végig Budapesten kellett volna a legfertőzöttebbnek lennie és harmadszorra írom le, hogy ez a statisztikák alapján nem így volt! A népsűrűségen kívül más tényezők is befolyásolják és pont, hogy az átoltottságnak is befolyásolni a kéne, HA működne az oltás. Vagyis az eddigi arányokhoz képest, Pesten meg inkább csökkennie kéne, és a kevésbé átoltott területeken nőni, hiszen "elvileg" az átoltottság is egy befolyásoló tényező.

Rendben, elhiszem, baromi képzett vagy, szakirodalom áttanulmányozása után oltatsz. Te dolgod. Megnyugtatlak, nekem is szinte minden barátom oltott, 2 kivételével. Az egyik külföldön él, a másik meg történetesen pont egy biológus.

2021. aug. 1. 23:23
 62/67 anonim ***** válasza:
82%
Most sem kimutatható hogy mi okozza a bajt, most is sz*rnak az egészre, hát majd amikor jön a szezon, majd lehet kapálózni! Hány sztorit mutassanak hogy lilul, zsibbad a karja, ujja. Ha egy oltástól trombózist lehet kapni, mi lesz a hidegben, amikor úgy is nő az esélye az ilyesminek? Bele se merek gondolni! De hajrá! Az oltás megvéd! Pacsi!
2021. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
72%
Súghatok? Aki nem hal meg, annak kezét-lábát fogják levágni, hogy nőjenek a túlélési esélyei! De jó lesz! 😢😢😢
2021. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
39%

62/63: te normálisnak érzed magad?


Amúgy a trombózis esélye melegben nő.

Továbbá, a vérrögképződés esélye sajnos a COVID esetén igen magas.

2021. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
#64 A meleg tágítja az ereket és nem engedi besűrűsödni a vért. A szív is jobban dolgozik. A hideg pont az ellenkezője.
2021. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Na itt komoly moderáció történt, ahogy látom :D
2021. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

Dolgoztam, lemaradtam róla. Nem is baj.

#65: melegben kitágulnak az erek és pang a vér, ez kedvez a vérrögképződésnek.

2021. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!