Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek biztonságos az oltás?

Szerintetek biztonságos az oltás?

Figyelt kérdés

Azt sem tudjuk mi van benne, mik a mellékhatások, évek múlva milyen betegségek alakulnak ki, de mindeki eszeveszettül oltattja magát.

Ki hogy van ezzel?

Minden értelmes kommentet szívesen fogadok, olyat is aki nem úgy látja mint én a dolgokat:)



2021. júl. 29. 23:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
40%

#9! Te például normális embernek tűnsz, attól függetlenül, hogy nem vagyunk egy véleményen. Csak kevés az ilyen. Nekem se célom a meggyőzés, én is tudom, hogy nem is lehetne. Maradjunk annyiban, hogy egyikünk se tud mindent se a covidról, se az oltásokról. Biztos vagyok benne, hogy neked is lennének kérdéseid, akár ezekről, akár a járványkezelésről, amire most nincsenek válaszok. Ezért nem lehetnek kinyilatkoztatásaink, de véleményünk igen. Amit minden embernek illene tiszteletben tartani, akkor is, ha az övétől eltérő. Próbálok reagálni azokra amikre írtál.

Kezdem a közepén:) Ez az egyik fő probléma, hogy van ezer tök különböző vélemény, amiben egyetlen közös dolog van, hogy azok az emberek nem oltatnak. Következtetés: ők népirtásban, 5G-ben, laposföldben, chipben, meg mit tudom én miben hisznek. Hát, nem. Én például a fentiek közül egyikben se, és úgy 1000 oltatlanból 999szintén nem.

Azt az érvet, amit arról írtál, hogy miért kezdenék pont az egészségügyisekkel, már többször hallottam, nem is szoktam vele vitatkozni, teljesen jó érv. Mivel azonban nem gondolom, hogy feltétlenül teljes népirtás lenne a cél, nem releváns. (Megjegyzem, ha népirtás lenne a cél, amit én nem gondolok, akkor igen, pont logikus lenne az orvosokkal kezdeni, igen, azért hogy senkin ne lehessen már segíteni.🙈Te ezt úgy írtad, mintha az, bárkit is zavarna amikor azzal pont teljesül a cél, szóval itt egy kis logikai bukfencet látok.)

Így van, semmire nem volt rögtön ellenszer. Csakhogy egyik se volt kísérleti stádiumban kötelező senkinek! Minden oltásnak van egy "átfutási ideje". Teljesen normálisnak tartom, hogy vannak ajánlott oltások, amit a szülő beadatHAT a gyerekének, majd X év után az lehet, hogy kötelező lesz.(Pl.bárányhimlő) Az ember fel tudja mérni a kockázatot és dönthet. Amikor én gyerek voltam, nem volt ellene oltás, simán túlvoltam rajta, ahogy a környezetemben minden más gyerek is. Így nem adattam volna be a saját gyerekemnek, amíg "új" és ajánlott. Más szülő meg, akinek negatív tapasztalata volt a betegséggel, beadatná és jó, hogy van rá lehetősége. Mire kötelezővé válna, ha nekem épp akkor lenne aktuális, már nem zavarna, mert vannak hosszútávú tapasztalatok, amivel én nyertem ugyan, mert már úgy adathatom be, hogy szinte nincs kockázat, de közben más se veszített, mert akik ezt "kikísérletezték" nekem, ők ÖNKÉNT vállalták. Covidnál ez nincs így.

Vitathatatlan, hogy jóval fejlettebb az orvostudomány,mint mondjuk 100 éve, de annyira azért mégse, hogy többezer más, súlyosabb betegségre megoldást találtak volna. Miért nem?

Ezt már sokszor leírtam, de leírom újra. Nem összehasonlítható egy megelőző szer, egy gyógyszerrel. Ha beteg vagyok, és beveszem a gyógyszert, jobban lehetek. Ha egészséges vagyok, nem leszek egészségesebb attól, hogy beoltatom magam, bajom viszont lehet. Hidd el, ha a covidra lenne gyógyszer, és épp haldokolnék benne, akkor is bevennem azt a gyógyszert, ha tegnap "találták fel" és én vagyok az első kísérleti alany, mert nincs vesztenivalóm! Így viszont van.

Egyébként én pont nagyon ritkán szedek gyógyszert. Mindig elolvasom az "újságot" és bizony volt már olyan, hogy új (nem csak nekem, hanem a kereskedelmi forgalomban is új), orvos által agyon dicsért gyógyszert dobtam vissza, miután elolvastam. A saját testemről én döntök.

2021. júl. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim válasza:
70%
Én úgy vagyok vele, hogy az orvosomra hallgatok, mert ő ért ehhez. Nem próbálok meg laikuskén mindenféle teóriát összeeszkabálni, ennyi.
2021. júl. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
36%

Azért van ennyi oltás károsult mert az orvosra kell hallgatni.

Ezt figyeld,ő is az orvosára hallgatott,meg is lett az eredménye úgy rendesen.Nem tudhatod mit okoz.Az pedig hogy gyereknek is beadják nálam már kiveri a biztosítékot és a terhes nők oltása is.Előtte érdekes szó sem lehetett róla most meg már keverik is az oltóanyagokat mintha Tic-Tac lenne vagy mi a frász XD Azért ennyire nem kellene elbagatelizálni a mellékhatásokat mint cikluszavar ami ki tudja mit okoz a hormonok tekintetében,magas vérnyomás és pulzus ami ki tudja mit okoz a hajszálerekben és mi záródik el a tüdő és szív ereiben vagy neurológiai zavarok mint pl arcbénulás vagy a test bizonyos részein bénulások amik ki tudja meddig tartanak és mit okoznak,lásd a mellékelt ábrát.Nem lennék a helyében:



youtube.com/watch?v=kf6NDIiE3Tw


Másik példa egy gyermek:

bitchute.com/video/JWoXDmwfqQxo/

2021. júl. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
42%
Mivel több eü problémám van, nem adattam be. Nem vagyok kisérleti nyúl.
2021. júl. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
24%

Igazad is van!!Nem szabad hagyni vagy bajod is lehet belőle.Nekem nincs semmi problémám én ezért nem adatom be hogy ne is legyen,ennyi.

Neked 14-es jó egészséget kívánok és kitartást mert menni fog hamarosan az újabb kártyás bohóckodás ami engem hálisten nem érint

2021. júl. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkinek vannak felelmei, fenntartasai. Nekem is vannak/voltak. De felmertem jozan paraszti esszel, hogy az orszag egyutt ul a kakiban es ahhoz, hogy a gyerekeink iskolaba tudjanak jarni, mi pedig dolgozni tenni kell. Szukseg van az atoltottsagra, ez egy kozos buli, kozos felelossegvallalas, ami a kozos erdekunk. Ez alol huzzak ki magukat az oltasellenesek. Joguk van hozza, megtehetik, nekunk meg ( akik beadattu0k) jogunk van ahhoz, h meglegyen roluk a velemenyunk.
2021. júl. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
36%

Nézd kedves 15.

Szíved joga oltatni. Ahogy nekem is nem oltakozni.

Mivel az oltás még csak kisérleti stádiumban van, semmit nem tudnak mondani.

Több allergiával, köztük gyógyszer is,allergiás asztmával, ismeretlen eredetű krónikus bélgyulladással, magasvérnyomással nincs az a pénz, hogy beadassak olyat amiről halvány fingjuk nincs mit okoz. 🤷‍♀️


Rokon 48 éves, sportol egészségesen él, nagyon oda figyel. Évente végig jár minden ellenőrzést.

Oltás másnapján még is szívrohamot kapott.

Köszi nem.

2021. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
41%
Bocsánat 15# belezavarodtam a kommentekbe. Félre olvastalak 🤦‍♀️
2021. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
82%
Semmilyen oltás sem biztonságos 100 % - ban. De mérlegelni kell, hogy vállalom - e a kockázatot. Én vállaltam, túléltem.
2021. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
55%

Semmi baj 18-as!😊

Nálunk párom 40-es barátja hunyt el oltás után állítólagos rejtett szívprobléma miatt.Közismert egyik mellékhatás a szívizom gyulladása mint oltási reakció bár ez már sosem derül ki hogy mi volt a baja

#15

2021. júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!