Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek biztonságos az oltás?

Szerintetek biztonságos az oltás?

Figyelt kérdés

Azt sem tudjuk mi van benne, mik a mellékhatások, évek múlva milyen betegségek alakulnak ki, de mindeki eszeveszettül oltattja magát.

Ki hogy van ezzel?

Minden értelmes kommentet szívesen fogadok, olyat is aki nem úgy látja mint én a dolgokat:)



2021. júl. 29. 23:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
81%
Vagy talán te is átestél tünetmentesen a "gyilkos" víruson, mint több millió ember.
2021. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mert az antitest szintekből lehet következtetni, ki beteg volt, ki oltott. (Mondd meg, mennyi az antitested, melyik teszttel méretted, hány éves vagy, és nagy valószínűséggel megmondom, beteg voltál vagy be vagy oltva, esetleg mindkettő.)
2021. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
48%
54es vagyok. Erdekes én meg a családomban ismeretségi körömben sehol nem tapasztaltam hogy az oltástól ennyire rosszul voltak. Karfájdalom kicsi láz a második után maximum. Pedig aztán jó sok embert ismerek lévén hogy az eüben dolgozom. Tehát én is a tapasztalatokra hagyatkozom. Senkinek semmi baja, az összes kollégám oltott a család is baratok ismerosok. S vhogy a saját szememmel nem azt látom ami borzalmak le vannak írva. Érdekes dolgok ezek🙄persze senki szavába nem kételkedem mindenesetre érdekes. Persze le lehet pontozni is de ettől még így van.
2021. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
#63 Én vagyok az #56-os. Épp ezaz! Ahol a covid tarolt, ott nincs baj az oltásokkal. Viszont ahol nem volt vészes a vírus, ott meg az oltások okoztak bajt. Épp ezért van annyi vita itt is, mert mindenki ellenkezőt tapasztal és nem akarja elhinni, hogy máshol más a helyzet.
2021. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!