Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek biztonságos az oltás?

Szerintetek biztonságos az oltás?

Figyelt kérdés

Azt sem tudjuk mi van benne, mik a mellékhatások, évek múlva milyen betegségek alakulnak ki, de mindeki eszeveszettül oltattja magát.

Ki hogy van ezzel?

Minden értelmes kommentet szívesen fogadok, olyat is aki nem úgy látja mint én a dolgokat:)



2021. júl. 29. 23:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
35%

"Minek parázzak a vírustól? "

Ugyanazért, amiért az oltástól parázol :D Mert a covidnak is van mellékhatása nagyon sokaknál és rengeteg kellemetlen post-covid tünet, amiről senki nem tudja, hogy meddig tart. Jah hogy nem mindenkinél van ilyen? Természetesen nálad nem lesz. De az oltástól életed végéig bajod lenne. Értem ;)

2021. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
52%
#41 Még mindig nem érted?! Te beoltattad magad, én meg leírtam miért nem fogom. Ezek szerint tényleg butít az oltás, ha képtelen vagy felfogni, amit leírtam.
2021. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
24%
Tökéletesen felfogtam, csak idegesít, hogy magadnak mondasz ellent és meg akarsz győzni, hogy hülye voltam, mert beoltattam magam, és magadat fényezed, hogy neked mennyi eszed volt, hogy nem. Elfogadnám, hogy nem oltatod be magad, ha ezt nem egy ilyen körítéssel tolnád.
2021. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
55%

#43 Ha idegesít, akkor megpiszkáltam valamit nálad és elgondolkoztattalak. Máskülönben leszarnád mit írok.

Nem mondok ellent, még mindig nem érted, ha így gondolod. Nem akarlak meggyőzni semmiről és nem fényezem magam. Leírtam, hogy én miért nem oltatom be magam. Egy szóval sem írtam, hogy hülye voltál, csak azt, hogy valami nagyon nagy baj van a világgal, aminek nem látjuk a végét. Én megértem azt, aki beoltatta magát. Egyedül azt nem értem, hogy minket oltatlanokat miért kell piszkálni és hülyének nézni.

2021. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
28%
Azert, mert miattatok nem fog iskolaba jarni a gyerek, a szulei meg dolgozni. Mert nekem is vannak fenntartasaim az oltassal kapcsolatba, csak en a KOZ erdekeben ezt a kockazatot bevallaltam. Mert felfogtam, hogy en special nem akarom a gyerekeimet itthonrol tanitani es szeretnek bejarni dolgozni. Normalis eletet elni, korlatozasoktol menteset, nem olyat mint az elozo es a mostani evben.Es igen, ehhez kell az atoltottsag. Ez hivjak tarsadalmi felelossegvallalasnak, amibol ti mint oltasellenesek a felelmeitek niatt nem veszitek ki a reszeteket. Neked jogod van nem oltatni, nekem es a tobbi embernek is, aki nem azert oltatott mert annyira felt a Covidtol, hanem mert atlatta a fenti osszefuggest meg jogunk ahhoz, h meg legyen rolatok a velemenyunk. En lezartam a temat, szep napot.
2021. júl. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
38%
Nem miattunk oltatlanok miatt voltak korlátozások. Emlékezz már vissza, az oltás megjelenése előtt is dróton rángatták az embert, ez most sem változott, sőt. Zsarolnak, kényszerítenek rá, megy az érzelmi zsarolás is rendesen, gyilkos vagy, ha nem teszed meg a társadalomért. A társadalmi felelősség vállalásnak nem sok értelme van, ha az oltottak is betegek lehetnek és fertőzhetnek is, ráadásul sorban hullanak. Ha Magyarország lakosságának 100%-a be lenne oltva, akkor is lenne 4.hullám, amit még te, mint oltott is elkaphatsz. Erről ennyit. Neked is szép napot.
2021. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
37%

Így van 46-os!Nem is értem hogy ezek mi a sz@rról beszélnek és mi a frászt hisztiznek állandóan🤦‍♀️🤦‍♀️Ha lazítanak az a bajuk,ha nem akkor az :D

Mikor így is úgy is ketrecbe lesz zárva mindenki mint a majmok ha oltat ha nem XD

Még elhiszik a mesét amit mondanak vagyis hadoválnak mert azt sem tudják már mit mondjanak hogy mindenkire rá tudják erőltetni a hasztalan löttyöt XD

Nevetséges az egész és míg lesznek ilyen naiv emberek addig ez fog menni de majd megnézném hogy áll a szájuk a 20.oltás után is bekorlátozva

Eszem megáll tőlük

2021. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
57%
Én nem azért oltattam, hogy ne legyenek korlátozások vagy hogy engem ne korlátozzanak. Én nem akarok se meghalni, se súlyos következményét a vírusnak. Semmilyen garancia nincs, hogy én nem kerülök kórházba ha oltatlanul kapom el. Oltással az esélyét megadom, hogy nem halok bele. Amikor a HPV vírus elleni oltás megjelent, akkor is volt nagy csinadratta, hogy kinek hogy változott/ment tönkre utána az élete. Aztán szépen kiderült, hogy nem csak hogy nem eszik olyan forrón a kását, de hogy elenyésző százalékban van összefüggés. De tudunk mérlegelni, hogy ezt vállaljuk-e vagy hogy rákosak leszünk. Itt ugyanez van. Még ha tényleg vannak is ezek a borzalmas mellékhatások, akkor is én inkább kockáztatom azt, minthogy a betegséget kockáztassam.
2021. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
0%
#48 Influenza ellen is oltatsz évente, vagy csak a covidtól félsz ennyire?
2021. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
52%

Soha nem fogják elismerni az összefüggést az oltatlanság és a járvány újabb ás újabb hullámai között, mert azzal azt is be kellene ismerniük, hogy igenis felelősek érte.

Nem számít, hány járványügyi szakember mondja, a járványtan százéves tapasztalataira hivatkozva, ők annak a pár elmebeteg (ál)tudósnak a véleményét szajkózzák, akikből ugyanúgy hiányzik a társadalmi felelősségvállalás képessége.

2021. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!