Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Striákon kialakuló fájdalmas,...

Striákon kialakuló fájdalmas, hosszan tartó gyulladások. Mi okozza és mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elmúlt években súlyosan meghíztam (elhíztam) aminek hatására striák jelentek meg a hasamon, mellkasomon, csípőmön és még nagyon sok helyen. Mára ezek elhalványultak, de így is előfordul, hogy időnként pattanásszerű fájdalmas gyulladások jelennek meg a striáim mentén. Nem pattanások mert nem fakadnak ki és csak nagyon lassan, hetek alatt múlnak el. Próbáltam kenni Alkcema kenőccsel és Flucinarral is de nem segítettek, kinyomni nem tudom. A legrosszabb bennük az, hogy miután elvonulnak még sokáig csúnya heget, elszíneződést hagynak maguk után amik csak hónapok alatt halványulnak el. Mit tudnék ezekkel kezdeni, továbbá mi lehet a felelős a kialakulásukért? Az izzadság tehet róluk vagy a zsírpárnák közti dörzsölődés, esetleg mindkettő? Huszonéves férfi vagyok egyébként. Köszönöm a segítségetek!

2021. aug. 2. 10:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Küldhetek amúgy képet privátban, ha segít elképzelni miről beszélek.
2021. aug. 2. 10:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a medinnoscan applikációt.

Nekik küldhetsz képet, hátha sikerül diagnózist felállítani.

Távbőrgyógyászat lényegében, én kipróbáltam, nekem lett megoldás a problémámra általuk.

2021. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tippet ki fogom próbálni!
2021. aug. 3. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, ecetezd be!
2023. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!