Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer oltás után voltatok...

Pfizer oltás után voltatok mellkasröntgenen?

Figyelt kérdés

Mivel lett 3 nyaki nyirokcsomóm, amik nem múlnak hónapok óta, beutalt a házi orvos mellkasröntgenre.

Olvastam, hogy a pfizer sajnos kiválthat nyakit és mellben is!!! Nyirokcsomót.


Nagyon megijedtem és félek az eredménytől.


Volt valaki azóta röntgenen vagy uh-n?



2021. aug. 5. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam röntgenen és semmi.
2021. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, örülök neked!! :) Köszi a választ.

Ha még volt valaki írjon, köszönöm előre is!

2021. aug. 5. 18:11
 3/5 anonim válasza:
Én is Pfizeres vagyok, nem voltam még röntgenen, de már érzem ahogy növekszik az Alien bennem... Viccet félretéve, a nyirokcsomóidat nem az oltás váltja ki, nyirokcsomóid vannak alapból is, ezek azért nagyobbodnak meg az oltás után mert ez a szervezet reakciójának egy természetes velejárója. :)
2021. aug. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Csak már április rég volt és ezért csodálkozom, hogy nagyok és a f-o-g biopsziát szeretne venni, ami szerintem nem meglepő, hogy végtelenül elszomorít és félek elmenni az ajánlott mell rtg-re, hogy isten ments, hogy ott is legyen valami.:(
2021. aug. 6. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Nekem februárban lett pár nagyobb nycs-m, egy nagy 2-3cm-es és több kisebb. A kicsik már elmúltak, a nagy még tapintható, de kisebb lett. Márciusban voltam mellkas röntgenen, hasi uh-n vérvételen, nőgyógyásznál, minden negatív. A f-o-g egy borsonyi nycs-val is biopsziára akar küldeni mindenkit. Eü dolgozó vagyok, nekem azt mondta itt helyben 3 dr hogy van olyan nycs ami kijön és örökre ott marad. Ha van előzménye higy miért jött ki, nem "csak úgy magától" általában nincs nagy baj. Fájdalmasak, fájdalmatlanok a tieid? Hány darab van? Mekkorák?
2021. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!