Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez hogy meghalt...

Mit szóltok ehhez hogy meghalt a koronavírusba ez a oltásellenes ember?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 8. 08:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
És te ahhoz mit szólsz, hogy egyik ismerősöm oltás után majdnem meghalt ? Semmi baja nem volt. És Pfizert kapott nem kínai szart. Én is voltam covidos és túléltem. Beoltatva nem vagyok és nem is leszek.
2021. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Szokásos napi provokációs kötekedés XD

Nem unalmas még?

Vasárnap nap,pihenjetek🤦‍♂️🤦‍♂️

Érdekes azért hogy ha oltás után hal meg valaki az nem számít mert belefér a statisztkába. XD

Aki ilyen rosszindulatú megjegyzéseket tesz pedig nehogy neki nyaljon egyszer vissza a fagyika bármilyen formában bár nem kívánom de kéne gátat szabni ennek a mérhetetlen és értelmetlen utálkozásnak

2021. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Nemár srácok, ilyeneket írni.. Szedjétek már össze magatokat, egy ember meghalt.. Bármi ellenes is volt, nem illik így reagálni, hogy "van igazság" és társai. Tegyük már félre ezt a gyerekes viselkedést, ez diszkriminatív, undorító, hogy ez alapján bélyegeznek meg valakit.

Elhunyt egy ember. Ráadásul vasárnap napján ilyet áh mindegy is. Pár emberen elképedek néha újra meg újra..

2021. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Most látom, hogy valaki már jelentette a válaszokat, végre egy igaz ember! Köszi!
2021. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Nekem több ismerősöm meghalt oltás után.
2021. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5

Bizonyíték?

Ha annyira nagy baj lenne az oltásokkal akkor el se jutottunk volna oda hogy emberek milliárdjait beoltják. Na de ez biztos lényegtelen szerinted.

2021. aug. 8. 11:25
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
A pcr teszt a bizonyitek hogy a covidnatha vitte el? Amugy sem halt meg senki a covid elott, orokke eltunk! 😂
2021. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A te kis ártatlan koronavírusod meg vajon miért rombolja az emberi szervezetet és miért károsítja a szerveket és hogyan??
2021. aug. 8. 11:44
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Semmi ilyesmi nincs plane barmilyen tudomanyos bizonyitekkal alatamasztva. Az eddig is letezo nyavajak vannak poszt kovidra keresztelve. Semmi ujdonsag nincs csak atkereszteles, nagyon vicces az egesz. 😀
2021. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Hát persze mert te mindenkinél okosabb vagy. Akkor ezek szerint csak képzelődtem amikor láttam hogy az ismerőseim szenvednek a koronavírustól.

2021. aug. 8. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!