Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer vagy Moderna?

Pfizer vagy Moderna?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? A mellékhatások az milyenek náluk?

2021. aug. 8. 18:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Sokkal több idős ember hal meg, mint fiatal. Márpedig a pfizert adták az időseknek leginkább. Sinopharmot ha jól tudom nem is kaphattak.
2021. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
39%

Ez az 9-es. Ha elüt az autó de ott volt benned a vírus, ráírják a lapra hogy covidban hunytál el.


Ha oltástól halsz meg, kitalálják hogy más alapbetegség miatt.

Anyukám kórházban dolgozik, ott köteleztek minden dolgozót az oltásra, sajnos az egyik nővér helyben meg is halt és azt mondták hogy a magas vérnyomása miatt. És ne legyen ideges az ember.


Oltás után 5 perccel vígan cigizett kint a többiekkel, aztán egyszer csak összeesett és már nem tudták újraéleszteni.

2021. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#12

Ugye ez csak ijeszgetés? 🤔

2021. aug. 8. 19:44
 14/27 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Sok ilyen sztori van, de ez az egyetlen amit elsőkézből tudok hogy hiteles.



Sok rengeteg buta ember azt hiszi hogy minden vakcina biztonságos, nincs mellékhatás, 100% védelmet ad, nem kaphatja el és terjesztheti a vírust utána stb.


Apukám covidra favipiravirt kapott, erre elkezdett kéken foszforeszkálni a haja, szeme, körme, szőre. Elég ijesztő!

És kb mindenki így járt aki bevette azt a szemetet, utána lehet nézni!

2021. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
14 Hogy tudnánk neked hinni egy anonim oldalon, bármiféle bizonyíték nélkül, csak mert azt írtad? Vagy igaz, vagy nem. Ez a 2 lehetőség van.
2021. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ez igaz 15-ös.

Én csak azt mondtam hogy a forrás biztos, nem csak a szomszéd nagymamájának mesélték a piacon.

2021. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

#14

De hát emberek milliárdjait oltották már be. Ha valami baj lenne az oltásokkal akkor azt már biztosra tudnánk.

2021. aug. 8. 22:09
 18/27 anonim ***** válasza:

Tudjuk is.

Nem véletlenül van betiltva a legtöbb országban 1-1 vakcina.


De nálunk úgy veszik hogy járulékos veszteség, a vírus még mindig rosszabb. Pedig a hosszútávú hatást nem is vizsgálták még.

2021. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Húgomnak csak karfájása let lett a Modernától, anyunak semmi a Pfizertől. Apuval Astrát kaptunk, nekem és barátnőmnek lett egy kis fáradtságunk illetve migrénünk. Pechemre a fáradtság hetekig nem múlt el a 2. oltás után. De mivel én alapból is mindig rosszul reagáltam a légútí fertőzésekre, számomra egyszerűen nem volt kérdés az oltás. Inkább elviseltem az álmosságot minthogy nagyobb bajom legyen, szóval az oltáselleneseket csak akkor értem ha amúgy semmi bajuk és nincs miért félniük.
2021. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#18

De hát már le van foglalva az időpontom. Most akkor mi legyen?

2021. aug. 8. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!