Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyilvános wc-nél nem adott a...

Nyilvános wc-nél nem adott a vécés néni elegendő papírt, kiakadtam, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem kis hazánkból származik e mai történés, külföldön nyaralok jelenleg.


Az történt, hogy a strandon el akartam menni vécére, hogy fogalmazzak, nagy dolog volt távozóban belőlem. Szokásos nagy sor a női wc előtt, kivártam a soromat, de volt ott egy wc-s néni aki adta a papírt a vécébe menőknek. Gondolom a lopások miatt nincs kihelyezve a fülkékben vagy nem tudom... Odaérek erre letép nekem 2 kis kockát, próbáltam neki diszkréten jelezni hogy nem lesz elegendő. Álltak mögöttem is persze... De nem érdekelte, intett hogy menjek. Elmagyaráztam neki angolul, hogy kakilnom kell, szeretném elkérni a gurigát, ha kijöttem visszaadom, de hajthatatlan volt. Végül sikerült meggyőznőm és kaptam egy fél gurigát, de ilyet még életembe nem láttam. Mögöttem jött be egy lány velem együtt, nevetett és mondta nekem hogy ez mégis mi...😂


Kifele kicsit kiosztottam a nénit, de persze csak finoman. Ez így mégis mi?



2021. aug. 10. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
viszonylag népszerű hely de még vadkelet, a másik románia lett volna de az nem olyan felkapott
2021. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Engem azért megdöbbentett hogy ilyen létezik.
2021. aug. 14. 13:59
 13/15 anonim ***** válasza:
Bulgáriában még a WC-s nénik is értenek angolul?
2021. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát azt hogy I need more toilet paper vagy hogy I have to poop azt megértik.
2021. aug. 14. 14:39
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig így kelett volna:

My fenekem will very kakis. Please, add the whole guriga.

2021. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!