Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már két éve én ápolom a...

Már két éve én ápolom a mamámat. Van rá lehetőség hogy kapak, ápolásit? többi lent..

Figyelt kérdés
Mamám nem tud járni, pelenkázni kell, ez a harmadik nyaram hogy nem tudok unkát keresni mert nem hagyhatom magára. 25 éves vagyok egyetemen vagyok másod éve, nyílvány suli alatt nem tudok ott lenni (ilyenkor jön egy néni aki pelenkáz) de péntek,szombat, vasárnap, én csinálom a dolgokat, plusz otthoni takaritás, fahordás (télen), főzés, stb) Tavaly október óta otthon vagyok mert online oktatás van. Lelkileg nem kicsit szétcsinál ez az egész. Visszamenőleg megkaphatom az áolási díjat?
2021. aug. 15. 12:56
 1/2 A kérdező kommentje:

*

Már két éve én ápolom a mamámat. Van rá lehetőség hogy kapjak, ápolásit? többi lent..

Mamám nem tud járni, pelenkázni kell, ez a harmadik nyaram hogy nem tudok munkát keresni mert nem hagyhatom magára. 25 éves vagyok egyetemen vagyok másod éve, nyílván suli alatt nem tudok ott lenni (ilyenkor jön egy néni aki pelenkáz) de péntek,szombat, vasárnap, én csinálom a dolgokat, plusz otthoni takarítás, fahordás (télen), főzés, stb) Tavaly október óta otthon vagyok mert online oktatás van. Lelkileg nem kicsit szétcsinál ez az egész. Visszamenőleg megkaphatom az ápolási díjat?

2021. aug. 15. 13:03
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Visszamenőleg semmit nem adnak, ezt akkor kellett volna intézni amikor elkezdted, talán 6 hónapot kaphatsz. Sürgősen intézd, ehhez az első dolog egy háziorvosi igazolás és javaslat. Önkormányzathoz menj be, útbaigazítanak.

Azzal a jó hírrel tudlak vígasztalni és mamádat is, hogy nemsokára megszűnik a betegség, öregedés és nem halál többé!

2021. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!