Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat ekkora csípést?

Mi okozhat ekkora csípést?

Figyelt kérdés

Már régóta vannak rajtam ilyen csípések, a legutóbbi osszenyomva akkora mint egy üveggolyó, ahogy tapasztaltam este alakulnak ki, ilyen volt a legutóbbi

[link] a csípés tetején fehér, alatta pár milliméterrel is volt 2 hete egy hasonló, de az jóval kisebb

Lehet hogy pók? Vagy bőrbetegség? Ilyenből van több is, felépítése hasonló, de azok jóval kisebbek, hova érdemes vele menni? Egy háziorvos asszisztense tud rá valamit javasolni? Orvos hetente egyszer van..

Nem érzem rosszul magam, de nem akarom hogy a végén ebből legyen valami, allergiás nem hiszem hogy lennék rá mert akkor megfulladtam volna mondjuk egy pókcsípéstől, benne lehet.

Pókok ellen tudtok valamit? Amivel végleg el tudok kergetni őket, csak zsibbad tőle a kezem egy kicsit, allergia vizsgálat tud segíteni ha csípésről van szó?



2021. aug. 25. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Hat ha sok csipesed van, akkor agyipoloskara gondolnek eloszor. Kinek hogy reagal ra a szervezete, baratnom allaergias rajuk, neki pl a csipesek fel tenyernyi meretuek lettek 1 nap utan (es agyipoloska volt, irto is volt naluk, megallapitotta, azota meg is szunt a problema).
2021. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem pók, nekem is szokott lenni ilyen. De szerintem ettől nem alakulhat ki allergia.
2021. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezért nem tettem allergia kategóriába, nem tudom mi az ami hatásos lehet a pókok ellen.
2021. aug. 25. 17:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint a rendszeres takarítás mellett, kint az ablak melleti falnál özönlöttek amikor kapáltam.
2021. aug. 25. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska, esetleg bolha. Biztos, hogy nem pók, ott két pötty van egymás mellett, magán a gyulladt felületen. Nem ártana felkeresni egy rovar irtó céget.
2021. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kutyánk bolhás, de kapott az állatorvostól is valamit, és mi is használunk bolhaport, most gennyet nyomtam ki belőle, bolha lehet? Uveggolyo nagyságú csipést tud okozni?
2021. aug. 25. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!