Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy nyereményját...

Miért van az,hogy nyereményjátékokkal,kajajeggyel,kuponnal,szabadnappal,meg hasonló dolgokkal próbálja rávenni a sok kormány az embereket az "oltakozásra"? Itt valami nagyon nincs rendben!

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 23:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem hagyjuk is, ez a kérdező nem normális. Totál hülyeségeket hadovál össze-vissza. Fogalma sincs semmiről, nem ért semmihez. Nem érdemes figyelmet fordítani rá. Úgysem lehet világosságot gyújtani a fejében, annyira megátalkodott. Felesleges erőfeszítés. Engedjük el. Van, akin nem lehet segíteni. Túl nagy a sötétség.
2021. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11

Köszönöm,hogy sikerült megerősítened abban,hogy a hozzád hasoló érv és logika nélküli oltásnáci senkiknek nincs bizonyítéka semmire,így marad az anyázás,meg a kérdező a nem normális duma.

2021. szept. 1. 20:54
 13/19 anonim ***** válasza:
30%
Valójában te magadat minősíted. Én csak összefoglaltam.
2021. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Oltásokról pedig egy szót sem írtam.
2021. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Jaja...most próbálod játszani a hülyét,de már késő,öcsi.

Na,mesélj,miért is jelent veszélyt az oltatlan egy oltottra?Ja,te csak úgy ideírtál,tök random...hogyne.

Oltásnácikám,ez nem jött be. :)

2021. szept. 1. 21:27
 16/19 A kérdező kommentje:

Számomra az a legmegdöbbentőbb,hogy a sok "ember"-nek nevezett lény ráveti magát "oltás"-oknak nevezett méreginjekciókra jutifalatért cserébe. :)

A jó kutyi ül és olt. :)

2021. szept. 1. 21:32
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sokan leírták már, hogy működnek az oltások, ezzel meg is válaszolva a kérdésedet, hogy miért jelentenek veszélyt az oltatlanok nem csak az oltottakra, hanem oltottra-oltatlanra egyaránt. Nem nézem vissza, de szerintem ebben a szekcióban is le van ez írva.

Ha eddig nem értetted meg, ezután sem fogod, nincs értelme ismételgetni.

Amiket írsz, abból le lehet szűrni, mennyire vagy intelligens. Már csak ezért sincs sok értelme magyarázni.

2021. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nincs leírva,meg te sem írod le...azaz hazudsz.

A te intelligenciádat meg inkább hagyjuk,inkább "oltakozzál",kutyi.

A kis blökik kapnak oltást,meg szájkosarat.Később meg kaphatsz egy kis chipet is,kutyuli. :D

2021. szept. 3. 00:54
 19/19 anonim ***** válasza:
"A fű kék" - tanmese
2021. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!