Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minimum egy hónapja már meg...

Minimum egy hónapja már meg van az orr karikám és azóta be van gyulladva. Most nagyon meg fáztam és eléggé meg dagadt az egész orrom, de kiszedni nem szeretném, valami tanács ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Naponta többszöri fertőtlenítés és sebkezelést miképpen végzed?
2021. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapbol normalis helyen nem raknak be karikat elso ekszernek, mert rohadt nehezen (vagy inkabb sehogy nem) gyogyul.
2021. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Adtak hozzá ilyen krémet amivel reggel és este kenni kell

Meg nem tudom,de hallottam a kamilla teás módszert,hogy az mennyire hatásos ?

2021. szept. 2. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári alkohollal itatott fültisztító pálcikával körbe kezelni reggel/este Betadine kenőcs

És sok ,de óvatos mozgatás.

Ha lement a gyulladás , alkohollal elég naponta/kétnaponta egyszer, tisztán tartani és begyógyulásig esténként Neogranormon kenőcs segíthet gyorsítani a folyamatot.

Ha meg vagy fázva, minden orrfújás után célszerű lenne letisztítani, és orrsprayt használni , minél kevesebbszer kelljen fújni

2021. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!