Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Éjszakai "roham",...

Ez mi lehet? Éjszakai "roham", vagy mi. Milyen orvost keressek?

Figyelt kérdés

Az eset már többször előfordult velem.

A legutóbbi eset ma éjjel volt. Éjjel felébredtem, forgolódtam sokáig, aztán amikor egyszer a hátamra feküdtem, elkezdett a fejem sípolni, és nem bírtam mozgatni semmimet a lábfejemen kívül. Olyan volt mint egy roham, próbáltam leküzdeni ezt a hangot, de nem ment, így megvártam amíg elmúlik. Olyan 1-2-3 perc lehetett. A következő sípolásnál elkezdtem rángatózni meg kapálózni de nem irányítottam. Lihegtem közben, meg nyögtem, nagyon rossz volt. Aztán olyan hülyeségekre gondoltam, hogy valami szellem megtámadott meg ilyenek (ez nem tudom hogy jött). Négy vagy öt ilyen "rohamom" vol ma éjjel. Általában havonta ismétlődik, de rángatózásos még nem volt.

Mi lehet ez? Az idegeimmel van baj? Vagy csak a suli miatti stressz?(nem akarok még suliba menni, meg ma volt vérvételem is :S)

16L


2010. aug. 31. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj el a körzeti orvoshoz.Ő ad beutalót a neurológiára.

Én epilepsziás voltam és hasonló a tüneted neked is.

De majd az orvos megmondja mi a baj!

2010. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Keressel fel egy orvost!

Elj spontan es fogadd el az eletet es a feladataidat es ne lazadj!

Nincs olyan, hogy jon az iskola, es Stressz! Ezt felejsd el. A szuleidnek is megvan a munkaja, es menniuk kell, ha van jo kedv hozza, ha nincs, ez az O feladatuk.

A masik dolog, hogy szoljal Edesanyadnak, mert O ismer Teged igazan, s O tudna eldonteni, hogy ez hiszti, vagy valoban komoly a dolog.

A gepen ne menj olyan oldalra, ami nem Neked, illetve nem a Te korosztalyodnak valo, most nagyon sok gyermek, tini a szellemekkel foglalkozik, es ilyen temakrol olvas a netten, a TV-ben is hasonlo filmeket nez, s aztan csak azt veszi eszre, hogy az elmejet teljesen ezzel a temaval

itatta at, s mar nem is tudja, hogy mi a valosag, mivel

a gondolatai allandoan a korul jarnak!

Ne foglalkozz ezekkel a temakkal!

2010. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is epilepsziára gyanakszom, de menj orvoshoz és kiderül.
2010. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mielőtt én is epilepsziás lettem sokat foglalkoztam a szellemekkel és biztos vagyok benne,hogy köze van hozzá.

Persze orvosilag nincs igazolva de én tudom,hogy ennek köszönhettem a betegséget.Ráadásul nem volt könnyű menet mire gyógyultnak számítottam.

Tényleg ne foglalkozz ilyen dolgokkal...

2010. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez évek óta megy, de csak ritkán. Anyám testvére is epilepsziás, lehet ennek köze hozzá? Amúgy asuli miatt azért aggódok, mert félek, hogy elfelejtek valamit, vagy az első dolgozatok rosszak lesznek, és tavaly évvégén egy éveleji dolgozat miatt nem kaptam meg a jobb jegyet.:(

Amint tudok, elmegyek a körzeti orvoshoz! Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 31. 11:04
 6/8 A kérdező kommentje:
A doki szerint pánikroham volt, de mivel ez más sokszor előfordult, rángások nélkül, ezért kaptam beutalót neurológiára! Köszönöm a válaszokat, még pont belefértem a rendelési időbe :D
2010. aug. 31. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne akarj tul sokat teljesiteni, lassisd le a tempodat, es ne idegeskedj elore, hiszen minden Rajtad mulik!

A tanulas, hogy milyen eredmenyt fogsz elerni? Mondjuk olyat, amilyet megerdemelsz, de tudod,

hogy Te ugyes is vagy es szorgalmas, de pontosan ezzel tudod elrontani a dolgozatokat, mivel Te mar jol elore az eredmenyre, a jegyre koncentralsz.

Te csak tanuljal, es ne torodj az eredmennyel, csak tanulj nyugodtan.

Ne olvass olyan dolgokat, amihez nem ertesz, mert csak megijedsz Tole,probalj vidam programokat csinalni.

2010. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Reggel sikeresen rosszul lettem az évnyitón, ugyanúgy csengett a fülem, a fehérséget is láttam, és zsibbadt a testem. Lehet, hogy oxigén-hiány volt ami éjszaka is történt? Mert most eléggé rossz volt a levegő, de gondoltam, hogy egy percet még kibírok... de ezek szerint nem :(

Megpróbálok koncentrálni a tanulásra, de az új órarendtől halálra rémültem. Dupla német meg ilyenek. :S

2010. szept. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!