Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl vékony vagyok? Szégyenlem,...

Túl vékony vagyok? Szégyenlem, nem tudok vele megbarátkozni...

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves srác vagyok, a magam 183cm magasságával és 58kg súlyával. Leginkább az utóbbival van gondom, problémám. Bármit próbáltam enni, inni vagy bármit mozogni, sehogy sem hízok, izmosodni is csak nagyon kicsit. Nem vagyok anorexiás, ezt orvosi lelet is alátámasztja.

Félek pólót, vagy vékonyabb nadrágot felvenni...(Pedig, nagyon szeretnék.) Általános iskolában sokszor ezért közösítettek ki, s ez miatt még barátom sem volt. Sokszor csak gebe b*zinak szólítottak. Valaki volt/van így? Szívesen fogadnám az érintettek tanácsát?

Köszönöm előre is!



2021. szept. 14. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10


Na látod. :)


Nekem olyan asszociációim, fantáziáim vannak, hogy egy ilyen fiú biztosan a lélek és a szellem világában él, tele van gondolattal, szeretettel, fantáziával stb. Ez olyan, mint hogy egyszer egy lány azt mondta nekem, neki azért tetszenek a pocakos férfiak, mert arról képzeleg, hogy ott tartják a sok jóságot...


A lényeg, hogy bármelyik alkattal lehet párt találni, és vékonyként még mindig ezerszer könnyebb, mint túlsúlyosként.


40f, meleg (2-es, 5-ös, 9-es voltam)

2021. szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen igazad. :) 23/F hetero
2021. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Selvarajan Yesudian: Sport és jóga.

Van benne egy esetleírás, amiben egy vékony angol ember kezdett el vastagodni, pusztán légzőgyakorlat által.

2021. szept. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#11

Az asszociációd nem rossz...Valóban így van. :)


Nagyon köszönöm a bíztatásod!

2021. szept. 16. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!