Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kell egy 4., 5.oltás...

Ha kell egy 4., 5.oltás beadatjátok?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 16:10
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
41%

Én az első 2-nek sem örültem. De mivel nyaralni mentünk így muszáj volt.

Meg ugye ott volt ez a köcsög rendszer, hogy kártyát adtak.

(Késelős cigánynak sem kell fizetned, csak jobb ha mégis...)


A lényeg: Ha nem kényszerítenek rá, akkor NEM!

2021. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
3%

A kérdésre - a megfogalmazásából adódóan - csak egy értelmes és logikus válasz létezik: IGEN!


Hiszen, ki az, aki önmaga ellenségeként nem oltatná be magát, ha az KELL az egészsége megóvásához?


Itt az igazi kérdés az, hogy kell-e valójában a többedik oltás. Ezt viszont biztosan nem a kérdező, vagy a válaszolók (magamat is beleértve) tudják eldönteni.


Szóval, ne provokáljunk felesleges kérdésekkel...

2021. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
86%
Büszke vagyok a természetes immunitásomra, a tápos oltottaké ezt meg sem közelíti! Sajnálom őket.
2021. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

33


Tehát büszke vagy valamire, amiről nem tehetsz.

2021. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
3%

#33: Mire vagy büszke???

Mindenkinek van természetes immunitása, különben nem maradnánk életben. Attól a kevés immunbetegtől eltekintve mindenkié egészséges. A tiéd sem különb, mint másoké.

Az oltás felvétele vagy fel nem vétele pedig nem immunrendszer, hanem józan ész kérdése.

2021. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
83%
34. és 35. Süt belőletek az irigység...
2021. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
4%
Inkább a kíváncsiság, hogy ugyan miből gondolod, hogy neked különb az immunrendszered, mint a többségé.
2021. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van immunrendszerem, köszi, de nem irigylem a tiédet... :D
2021. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
95%

35-ös. Persze nem különb egyik ember immunrendszere sem.

Csak akkor miért van, hogy egy millióan nem halnak meg és 2-en meg igen?

Mert az állam és a sok beszari nyomorék suttó ilyn logika alapján kényszerít oltásra mindenkit!!

2021. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
72%

35: pont ugyanazt írod, amit én. Hogy mindenki immunrendszere működik, teszi a dolgát, és vannak kevesek, akiké sérült, ezért nem jól működik.

De a koronavírus esetében ez még csak nem is ilyen egyszerű. Tudod mi az a citokin vihar? Abba szoktak belehalni a koronavírusos betegek. És hogyan alakul ki? Hát úgy, hogy az beteg immunrendszere TÚL JÓL működik, túlzottan erősen reagál a vírusra. Ezért hallhattunk 80 évesekről, akik kevés tünettel átvészelték, és sportos 40 évesekről, akik belehaltak.

És mivel még a kutatók sem tudják, kinek az immunrendszere fog ilyen túlzóan reagálni, nem hihető, hogy pont ti tudjátok eldönteni.


Leegyszerűsítve: nem a koronavírustól halnak meg a betegek, hanem a saját immunrendszerük túl erőteljes válaszreakciójától.

2021. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!