Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eddig az volt, hogy az oltás...

Eddig az volt, hogy az oltás életet ment, hogy "aki be lesz oltva védve van", mostmeg "ugyanúgy meg lehet fertőződni csak kisebb eséllyel hal bele"?

Figyelt kérdés

A-a. Őszintén, én látom rosszul? Jött egy vírus. Egy durva vírus. Karantén lett, lezárás, mit tudom én mi. Akkor még az volt, hogy jajj, még nincs ellenszer, jajj, senki nem tudja mi lesz. Aztán hirtelen, egyik hétről a másikra már arról beszéltek, hogy nemhogy van ellenszer, LEHET 5 FÉLÉBŐL VÁLOGATNI. Akkor azt mondták, aki be lesz oltva, védve lesz, mostmeg már az megy a tvben, hogy "kevesebb eséllyel hal bele", akkor most mi az igazság?

Csináltattam laboros covid tesztet, azt mondták, nem vagyok covidos.

Később beteg voltam, csináltak "nagy tesztet" megint. Az első azt mondta covidos vagyok, kb 3 hétre rá megint Csináltattam tesztet kérésre, az megint azt hozta ki, hogy nem vagyok covidos. Később az volt, hogy "van bennem elegendő ellenanyag", a betegséget követő teszt után meg az, hogy ja nem, mégsincs. Most akkor mi a szar van, őszintén? Felzabálta az ellenanyagot a covid és eltűnt vele együtt, vagy mivan?

Ennek csak én nem látom értelmét?

Komolyan meg akarom érteni hogy mégis mi ez az egész, de egyszerűen minden ki van tekerve, ha meg az orvost kérdezem meg, hogy na most mit jelentsen ez, nem válaszol..


Ja persze a szomszédom beoltatta magát, pár napig szenvedett de jól van, de persze a védettségi igazolványát 7 hónapja nem küldték ki, emailre, telefonra meg annyit mondanak nekik, hogy "szives türelmüket kérjük" de a párja, aki beoltatta magát 4 hónapja, pár hete meg is jött neki a kártya. Na ilyenkor mivan?



2021. szept. 17. 08:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9 ahogy írtam is, lebutítottam annak, amelyik nem fogta fel. Segítek neked is, nem kell megköszönni: több idő telt el a tesztek között, igen. jár a pirospont! azért írtam kommentben úgy, hogy '1-2-3. nap", hogy... most figyelj, mert csak egyszer tudod elolvasni... Hogy a SORRENDET felfogja. Érted?
2021. szept. 17. 15:41
 12/15 anonim ***** válasza:
97%
A kifejlesztés idején lézető variánsokat tudták nyilván alapul venni, azok ellen jól védett a megfertőződéstől is. Az influenzaoltás sem véd a következő éviektől, ha azok mások. Más kérdés, hogy azóta egyiknek sem méltóztatott upgradelt verziót kifejleszteni, pedig idő és erőforrás lett volna rá. Gondolom még túl sok van az előzőből.
2021. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11

Arról nem én tehetek, hogy te nem vagy képes megfogalmazni a mondandódat.

Arra is reagálsz érdemben, amit írtam? Milyen antitestet mértek?

2021. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A kifejezés amit keresel: kronológiai sorrend miatt írtam kommentben, hogy 1-2-3.nap,hogy az egyik fogyatékkal élő felfogja a sorrendet, de a leírásban reszletesen leírtam mivan. Ennyire ne legyél már tenyérbemászós seggfej, könyörgöm... Tetves paraszt, esküszöm, egész Magyarország és az összes magyar ilyen szájbakúrt paraszt, én nem fogom fel...


IgG-t mértek minden alkalommal.

2021. szept. 18. 09:41
 15/15 anonim ***** válasza:

Náccerű.

Az valóban általában emelkedett a fertőzés elmúltával, de az sem 100%, tipikusan azoknál magasabb, akiknél a betegség lefolyása is súlyosabb volt.

2021. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!