Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki beoltatta magát az ugyanúg...

Aki beoltatta magát az ugyanúgy hordozhatja a vírust, mint aki nincs beoltva ugye?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert ugye én nem oltattam be magam, nem is fogom,

Viszont folyamatosan kapom a negativ5, rosszindulatú megjegyzéseket, olyan emberektől, akik beoltatták magukat.

Kaptam olyat, hogy miattam, illetve a magam -fajták miatt lesz 4.hullám,

Meghogy veszélyeztetem mások életét, egészségét..


Én egészen eddig úgy tudtam, gondoltam, hogy az , hogy nem oltattam be magam, egyedül rám lehet veszélyes, és én ezt a kockázatot vállaltam, mert egészségesnek érzem magam , sosem voltam az a beteges fajta, míg az egész családomon átment pl az influenzajárvány, vagy hányásos hasmenéses vírus nekem semmi bajom nem volt.

Én -sokkal jobban bízom a saját immunrendszeremben, mint bármelyik vakcinában.

Ha mégis meg kell halnom, akkor hajrá, a sors így írta meg,

De ne a vakcina, egy idegen dolog okozza,

Majd az én immunrendszerem eldönti, hogy életben akar e tartani vagy sem.

A lényeg, hogy amíg nem fognak fegyvert a fejemhez, addig én az oltást kihagyok.

De miért veszélyeztetnék én ezzel mást????



2021. júl. 22. 15:31
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok
2021. júl. 22. 15:35
 2/46 anonim ***** válasza:
39%

"Én -sokkal jobban bízom a saját immunrendszeremben, mint bármelyik vakcinában.


Ha mégis meg kell halnom, akkor hajrá, a sors így írta meg,


De ne a vakcina, egy idegen dolog okozza"


Te nagyon hülye vagy, már bocs.

Amúgy igen, ugyanúgy hordozhatja. De amíg az oltott simán, könnyedén legyőz(het)i, addig az oltatlanban nagyon elszaporodhatnak a vírusok, amiket könnyebben adhat tovább.

2021. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanígy vagyok ahogy te, folyamatosab b*szogatnak akik be vannak oltva. De mitől fosnak, ha be vannak oltva? Egyébként pl a kínai vakcina nem sokat ér, nincs antitestjük az ezzel oltottaknak, vagy csak minimális. Ugyanígy a szputnyik is.
2021. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
45%

"Ha mégis meg kell halnom, akkor hajrá, a sors így írta meg"

Ezt most könnyen mondod, de ha odakerülnél igen sírbákolnál a MiAtyánknak (lényegtelen, hogy a vírus vagy bármi más miatt kerülnel ilyen helyzetbe)

Amúgy szerintem arra gondolnak, hogy azokat fertőzöd le, akik ugyanúgy nincsenek beoltotva, plusz újra jönnek akkor a korlátozások

Erre tippelnék

2021. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
47%

"Én egészen eddig úgy tudtam, gondoltam, hogy az , hogy nem oltattam be magam, egyedül rám lehet veszélyes"

Végülis még csak másfél éve magyarázzák, hogy bárki elkaphatja és tovább is adhatja a vírust akkor is, ha ő maga meg se érzi, hogy fertőzött volt...

2021. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
33%
Tudod attól fosnak,hogy megint jól le lesz terhelve az egészségügy és olyan dolgokba is meghalhatnak majd sokan, amibe normál esetben nem kellene (akár egy vakbélgyulladás volt már rá példa a covid alatt). De ha nincs hely mert a kórházak tele,és nincs elég orvos aki ellát akkor bizony cseszheti mindenki.
2021. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Mindenkit tisztelettel ,

Kedvesen válaszoljanak, ne legyenek rossz. Indulatúak

Senkit nem bántottam.

Egyébként meg rendszeres plazma és véradó vagyok! Vigyázat nem beoltottól van

2021. júl. 22. 16:09
 8/46 anonim ***** válasza:
88%
3-as vagyok.. persze, pontozzatok le, mert nem úgy gondolom huu majd az oltás megment.. nem hiába találták most ki, hogy legyen harmadik oltás is.
2021. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
3%

"rendszeres plazma és véradó vagyok!"

Ez úgy hangzik, mintha bíznál az egészségügyben. Akkor hogyhogy az oltásban nem, holott az egész világ egészségügyesei (nagyon kevés kivétellel, de bármilyen merítésbe mindig kerülnek ellenkezők, úgyhogy ezt most hagyjuk is, hiszen pl. a véradásnak és a plazmaadásnak is nyilván vannak ellenzői) javasolják mindenkinek, aki egészségügyileg oltható?

2021. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
14%

"Majd az én immunrendszerem eldönti"

Nem csak rólad szól a történet, hanem mindenkiről. Ha saját magad miatt nem is, azok miatt, akiknek vért és vérplazmát adsz, igazán logikus lenne beoltatnod magad.

2021. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!