Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van ilyen hogy egy diffúz...

Van ilyen hogy egy diffúz hajhullás aktiválja a genetikai hajlamot a kopaszodásra?

Figyelt kérdés

Mármint hogy,nekem volt egy fejbőr betegségem,ekcéma,gyulladás,stressz miatt túlzott zsírosodás,és 3 hónap alatt megritkult a hajam

Egy hajgyógyász azt mondta,hogy olyan genetikám van,hogy hajlamos vagyok a kopaszodásra. Csak nem tudom kitől mikor egy családtag se tapasztalt ilyet de mindegy,lehet

És amúgy is gyanús mert már fél éve kezelem a fejbőrt és nem látok javulást a hajmennyiségben,pedig már kéne visszanőnie

Lehet ilyen,hogy egy kopaszodás ami mondjuk 30 vagy 40 évesen jönne be normál esetben,fel lett erősítve egy hirtelen jelentkező hajhullás miatt?


22 vagyok,nagyon aggaszt hogy most mi van. El akarom kezdeni használni a rogainet,de nem tudom hogy visszanöveszti-e


2021. szept. 26. 13:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!