Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírus vakcina. Tapasztal...

Strecky2001 kérdése:

Koronavírus vakcina. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kérem csak az írjon aki bevette, milyen tünetek voltak. Sajnos a munkám miatt kénytelen leszek beoltani magam vagy marad a munkaváltás. Viszont kicsit félek mert annyi szarságot hallottam róla, hogy nem áll módomban ok nélkül be venni.

2021. szept. 25. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Most komolyan, milyen választ vársz? Van olyan akinek a "ritka mellékhatás" beütött és a szervezetét padlóra vágta, és van aki meg sem érezte. Van aki beoltotta magát és hullaházba végezte van aki nem. 50% esély. Ez a valóság nem a propaganda...
2021. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Pfizert kaptam.

Mind a 2.at július 15.én kaptam és semmi mellékhatás nem volt. Még csak lázam sem...semmi. ez természetesen embertől függ,és attól kinek milyen az immunrendszere! Én nem mondok az oltásról sem rosszat sem jót.nekem ez a tapasztalatom volt és kész.

2021. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

"50% esély."

Az esélyét valaminek k*rvára nem így számítják, hogy 50-50%, vagy igen vagy nem. :D Matek óra egyes.

És egyébként valójában sem 50%, 99,99%-ra mondanám, hogy nem lesz tőle bajod. Vagyis valószínűleg nem te leszel az az egy ember a 10 millióból, aki valami hatalmas, élethosszigtartó problémát kap az oltástól.

Az Algopyrintől is meghalhatsz, gondolom mégse te voltál az, aki belehalt, ha itt írogatsz, meg nem is apád-anyád. Meg senki a rokonságodból. Na, az oltásnak is ennyi esélye van kárt okozni benned.

2021. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
3- De, k*rvára így számítják normál esetben. Mennyire csökkenti annak az esélyét hogy belehalsz a covidba vs oltási "mellékhatás". Mennyire gátolja meg az oltás a vírus terjedést vs oltatlan. Az oltás sz@rt sem ér az a helyzet. A nemzetközi statisztika alapján minimális a hozadéka és kb. 50% az esélye hogy tepsiben végzed, függetlenül attól hogy be vagy-e oltva. Lehet ezt szépíteni, meg nyomni a propagandát és az okostojás szöveget, de felesleges hazudozni az igazság előbb-utóbb felszíne kerül. Egy mikrobiológus....
2021. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Mielőtt döntenél,szerintem olvasgass itt a Pfizer mellékhatások csoportban, rengeteg különféle tapasztalat van: [link]
2021. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem csak a karom fájt utána, főleg az első után.
2021. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Én és a feleségem Pfizert kaptunk. Semmi mellékhatás. A szüleim Sinopharmot, harmadikként pedig Pfizert. Semmi mellékhatás. A kollégáim mindenfélét, egyikük dőlt csak ki - influenzaszerű tünetekkel - egy napra: ő Szputnyikot kapott. Közel-távol senkiről nem tudok, akinek baja lett volna tőle. (Na jó. Néhány oltásellenes ismerősömnek van egy ismerőse, aki ismer valakit, akinek a szomszédjával az történt, hogy... Szóval oltasd be nyugodtan magad.)
2021. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!