Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyet csinálni...

Hogy lehet ilyet csinálni hogy az egyik ismerősömnek nem engedték a koronavírus tesztet?

Figyelt kérdés

Nagyon mérges vagyok!!

Van egy idős ismerősöm és kérdezte a háziorvosát a koronavírus tesztről. A háziorvos azt mondta hogy de hát oltva van. Aztán egyre betegebb lett, mostanra már súlyosan beteg, nem tudom mi lesz vele. Ez az egész nem így lenne ha kapott volna tesztet és kezeléseket időben.

Azt se tudom hogy másoknak sem lehet koronavírus tesztet csinálni vagy mi???



2021. szept. 29. 23:09
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
60%
Egyrészt ha pozitív is a teszt, akkor sem kap más kezelést, mint pl. egy influenzánál, csak tüneti kezelés van, ha meg olyan az állapota, hogy kórházi ellátás kell, akkor ott majd megkapja a megfelelő terápiát erre. Nem akarok ebbe nagyon belefolyni, de azért az igaz, hogy aki oltott, azoknak nagyon ritkán csinálnak tesztet, így meg nem igazolt koronavírusos hivatalosan, és akkor el lehet mindani a statisztikában, hogy ja sok a fertőzött, de azoknak a 95%-a oltatlan.
2021. szept. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így igaz ahogy az 1-es mondja.Nem tesztelik aki be van oltva mert akkor kiderülne hogy ugyanúgy elkapják és rosszul is lehetnek mint bárki más és akkor kártyavár szépen össze is dőlne

Sajnálom az ismerősödet!Max ha ki tudná fizetni ami 19500 Ft Pcr vagy a gyorsteszt ami 8-9000 Ft között mozog akkor derülne hogy koronás e vagy csak influenzás.Tesztek hitelességére most hadd ne térjek ki...

Mindegy,ez az egy lehetőség van úgymond.

Vagy ha nincs rá pénze amit meg is értek akkor kúrálja magát otthon.Neo Citran,meleg tea,húsleves,C vitamin,D vitamin ami nagyon fontos.

Remélem jobban lesz!Ha nem akkor sajnos kórház...Oda ne kerüljön be azt kívánom!

Sok szerencsét neki és mielőbbi jobbulást!

2021. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!