Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depressziós lennék??17/l

Depressziós lennék??17/l

Figyelt kérdés

Meg soha nem éreztem ilyet és nagyon megvagyok ilyedve,félek saját magamtól

Csak hasonlót.. 2 évvel ez előtt mikor első szakitosomon voltam túl

Egyszer jó kedvem van és csak csavarognek meg buliznek.Ez tart kb egy hétig majd minden sz*R lesz és nincs kedvem semmihez

És ez így váltakozik

Az osztályban nincsenek barátaim

nagyon bunkók kikbeszelnek meg a házit se küldik el ha beteg vagyok, kibeszelnek. Szünetekben instazok meg Facebook. Beszolgatnak hogy milyen vékony vagyok mikor nem tehetek róla. Tesóm nincs egyke vagyok a szüleim elváltak ,anyuval lakok de őt csak a tanulás érdekli. Mindig azzal piszkal,miközben jól tanulók.

Apu nem foglalkozik velem csak az új családjával

4 hónapja lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak,úgyhogy most nagyon magányos vagyok

Elmentünk nyáron bulizni és én kifutottam egy autós elé majdnem meghaltam. Majdnem elütöttek. De egyik haverom megmentett. És azon gondolkodtam vajon hiányoznek e valakinek. Meg mi lenne ha nem lennék már itt. És ilyenkor megilyedek magamtól

Csak haverjaim vannak akikkel el lehet menni bulizni meg iylneke de igaz barátok nincsenek

Nem sajnaltatas kép írom ezeket csak gondoltam hátha más is járt már hasonló helyzetben vagy hogy ez normális e egyáltalán



2021. okt. 4. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezed magadtól hogy az vagy e akkor nem hinném hogy az vagy
2021. okt. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tini vagy.

Vannak problémáid, valószínűleg kicsit túl dramatizálod, kétlem, hogy minden tini majdnem vagy megöli magát, vagy meghal, vagy megerőszakolják, de mindig történik valami csoda.


Ettől függetlenül 17 évesen is lehetnek igazi nagy problémáid, S nem jó az ha úgy érzed magad, ahogy leírtad. Hogy depressziós vagy-e? Lehet. Miért lényeges? Úgy gondolod ha depressziós vagy, akkor attól már eléggé komoly lesz a gondod? Depresszió nélkül is lehet gondod. Szerintem inkább csak magad alatt vagy és magányos vagy.


Nehéz a mostani tiniknek. Ha nem feleltek meg a többieknek, akkor kitagadnak, ha megfeleltek, akkor ugyanolyan hülyék lesztek mint a többiek. Ne a barátaid alapján próbáld meg megtalálni magad, hanem döntsd el, te milyen ember akarsz lenni (lehetőleg jó), legyen értékrended és onnantól annak felelj meg. Akinek nem tetszik, az magát minősíti, aki értékel, az majd megérdemel. Ne fuss egyből a fiúk kezei közé, hogy 20on éves korodra egy elhasznált rongy legyél, mert hidd el, hogy ezerte valószínűbb, hogy a legtöbben csak azért akarnak tőled bármit is, mert P**ci van a két lábad között és nem azért mert értékelik aki vagy. Ne engedd, hogy használjanak. Szeresd magad, erősödj meg, legyen értékrended, válogasd meg az embereket és akkor idővel majd meglesznek akik értékelnek és szeretnek, S te is szeretni fogod magad.

2021. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, gyerek vagy még.
2021. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha valaki feltesz magának egy ilyen kérdést, akkor nem azzal kell nyugtatni, hogy biztos hogy nem depressziós. Depresszióval nem szabad szórakozni. Úgyhogy akik ilyenek alá válaszolnak, légyszíves kétszer gondoljátok meg, hogy miket irogattok!


Kedves kérdező!

Most egy kicsit nehezebb időszakon mész át, de én azt tudnám neked tanácsolni, hogy nyisd ki a szemed egy kicsit, és próbáld meg ne csak a rossz dolgokat meglátni magad körül. Tini vagy, előtted az élet, hogy felfedezz jobbnál jobb dolgokat. Az hogy hangulatingadozásaid vannak, szerintem ebben a korban normális. Legalábbis én is keresztülmentem ezen. A bunkó osztálytársaidról annyit, hogy ha azzal vannak elfoglalva, hogy a másikat beszélik ki, akkor gondolj bele azoknak milyen az élete. Hogy nincs jobb dolguk. Sose hagyd magad! Ha bántanak komolyan, akkor állj ki magadért, és ne hagyd, hogy elfajuljon a dolog. Azt tudom neked mondani, hogy kicsit nyiss emberek felé, de ne csak az ilyen bulizósok felé, mert azok nem lesznek örökké melletted.

Ha pedig komolyan öngyilkos gondolataid vannak, kérlek fordulj pszichológushoz/orvoshoz! Nem gáz egyáltalán, ha valakinek szüksége van külső segítségre!!

Anyukád szerintem jót akar neked azzal, hogy azt akarja, jól tanulj, mert fontos az életben. Viszont vele is tisztázd az érzeseid. Hidd el óriási kő fog leesni a szívedről.

Kitartást, remélem minél előbb jobban leszel!

2021. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!