Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában folyton olyan...

Mostanában folyton olyan érzésem van, mint mikor az embernek nagyon szarnia kell és már ott lóg a vége a s*gglyuknál, esetleg már a gatyát is súrolja. Persze közben ilyenről szó sincs. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Máskor is volt már ilyen, akkor elmúlt pár nap után magától, de most megint van, és krvaidegesítő. Nem akarok megint 3-4 napot várni mire elmúlik magától. Mitől lehet ez? Én arra gondoltam hogy lehet a lyukam becsípte a s*ggszőrömet, de annak tusolásnál vagy szarásnál ki kéne jönnie onnan.

2021. okt. 7. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Bélféreg?
2021. okt. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Aranyér
2021. okt. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aranyér biztos nem, azt tudom milyen érzés, az fáj, de ez csak kényelmetlen érzés. Bélféreg lehet? Ez egy lehetséges tünet? Milyen más tünetei lehetnek még? Hogy szedhettem össze? Mit lehet tenni ellene?
2021. okt. 7. 07:30
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
LEhet aranyér, csak belső, emellett nem feltétlen fáj egyébként sem, a helyétől meg a nagyságától függ
2021. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagy stresszes? Attól lehet székrekedésed.

Vagy a kajálási szokásaidtól van székrekedésed... iszol folyadékot rendesen és kajálsz rendesen nem csak zacskóst meg szárazat? Nekem ezektől szokott lenni hasonló érzés.


Vegyél Laevolac-ot. Ez egy tök jó hashajtó, megindítja ami nem akar kijönni.

Aztán szedhetsz Normaflore-t utána hogy a bélflórát rendbe rakja.


Ha nem használ akkor érdemes lenne orvoshoz menni, mert a székrekedést sok más dolog is okozhatja. A béltraktusban lévő rákos daganat is akár... szóval ne hanyagold el!

2021. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs székrekedésem, továbbra is rendszeres az anyagcserém.
2021. okt. 7. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
és milyen állagú? attól hogy rendszeres, még lehet kóros
2021. okt. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan mint máskor. Szilárd, a barna megszokott árnyalatában
2021. okt. 7. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!