Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mostanában szakadt meg barátsá...

Mostanában szakadt meg barátságod valakivel? Mi volt az oka és mióta ismertétek egymást?

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nem szakadt meg. Szóval ez kérdés szempontjából egy off.. 😅 Szóval bocsi. ❤️ Azért hiszem hogy hamarosan vége lesz, mert a barátom nem bírja elfogadni hogy boldog vagyok a párom mellett, nagyon féltékeny. De sosem mondaná... :/ Mindig ellene beszél, ami fáj, és idegesít egyben. Meg kevesebbet is beszélünk már mert nem akar emiatt nagyon reflektálni arra amit mondok vagy írok neki. Ezért félek hogy vége lesz hamarosan.

😭

2018. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, a legjobb barátnőmmel. 20 éve ismertük egymást,együtt nőttünk fel.

az okok:

-állandóan azt kellett csinálni amit ő akart

-az anyja folyton irt nekem, a lánya pasis ügyei miatt, hogy oldjam meg, hozzám járkált, hogy nem beszél vele a lánya és mi az oka, biztos tudom...(egy idő után tolakodóvá vált és idegesítővé)

-teljesen más volt a baráti körünk, zenei izlésünk

-önző lett (ha nem hívtam valahova kiverte a hisztit, de ő sosem kezdeményezett)

-ha a barátommal együtt voltam itthon is átjött és nem lehetett lerázni

-több pasival kevert egyszerre , aztán hozzám jött sírni, hogy nem talál egy normálisat, ami egy idő után szintén kiakasztott


2. szintén egy barátnő, aki kedves , aranyos , nem iszok kiscsajból átment részeg egyetemistává. Hanyagolt. Szintén 20 év..

2018. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gimis legjobb barátnőm már nem azóta, hogy leérettségiztünk, nem is mondja, hogy látni akar. Hetente vagy 2 hetente ír pár szót, de ennyi. Én ezt már úgy veszem, hogy véget ért, eléggé fáj...
2018. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Igen, a kisebbik húgom fiújával.

Születésnap (nem az enyém) alkalmából összejött a család, kiment a teraszra, én is kihajoltam dohányozni, hozzá se szóltam, erre nekemállt, hogy ne simogassam én a szomszéd macskáját, ne szoktassam ide, mi az, hogy én későn fekszem és későn kelek, nem járok be annyit az egyetemre, mint szerinte kéne, és nekiállt parancsokat osztogatni, hogy hogyan éljek, természetesen jó sok alpári útszéli mocskos beszólással, kötőszavak helyett is.

A szentbeszédéből ugyan kimaradt, hogy őt 1 egyetemi félév után úgy kivágták, mint a macskát egészségügyi sétára, feketén vállal segédmunkás culágermelót, masszívan drogozik, és a szüleim 2 komplett lakás árát költötték már rájuk, csak mert ráuntak Budapestre 2 év után...

És egy ilyen legalja senkiházit fogadtam a bizalmamba 3-4 éve. Bezzeg a keblemen melengettem a kígyót! Meg is fogadtam: a következő ilyen litániája után az első utam a policájokhoz fog vezetni, és kiborítom nekik a bilit a drogos ügyleteiről. Majd a hűvösön a germók között visszavesz a nagy paripa arcából.

2018. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!