Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apukám általában rengeteget...

Apukám általában rengeteget szellent, én ezt örökltem tőle sajnos. Mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés

Apukám már gyerekkorom óta rengeteget szellent, szinte egésznap 5-10 percenként bármit eszik. Egy munkahelyen dolgozok vele 18 éves vagyok és a kollégáim már úgy érzem kevésbé kedvelnek minket mert brutális mennyiségű bélgázt termelünk.

Elképzelhető hogy a bélbaktériumokat megörököltem tőle ?

Ilyen záptojás-hidrogén szulfid szagúak és negy forrók 70°C


2021. okt. 8. 00:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Tartsd vissza, legalább addig amíg kiérsz wc-re, vagy valahova ahol egyedül vagy. Ennyit nem tudsz megtenni a kollégáidért, hogy nem fingasz az orruk alá?
2021. okt. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Ez van. Màsok milliókat örököltek az apjuk utàn, te meg gàzokat.
2021. okt. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Sz.rni azért arrébb mész?
2021. okt. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Én meg a mentális agyabjokat örököltem, ez még rosszabb! Bár furcsa, hogy a szar emésztést is így tovább lehet vinni.
2021. okt. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Tök jó fej vagy, hogy ezt így leírtad meg minden:D egyébként szerintem, amíg komolyabb egészségügyi problémáitok nincsenek, addig nincs baj. Az én faterom rohadt hangosat fingik, én viszont halkat, de iszonyatosan büdöset, olyan pusztítót. A munkahelyen is oda szoktam tenni magam, hagy meneküljön a sok g...:D ne parázz ezen, minden rendben van, aki emiatt kerül az meg egy méretes péló!
2021. okt. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy laktóz érzékenyek vagytok?
2021. okt. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a humor csoport? :D Még szerencse, hogy nem ittam tejet olvasás közben. :)) Mert laktózérzékeny vagyok, és befingottam volna a röhögéstől.
2021. okt. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Én gyűlöltem a melómat. Soha senki nem vett észre és tisztára egyedül voltam bent. De egyszer (ez kajak így történt nem vicc) összesz.tam magam munka közben. Nagyon csikart és eskü 1 percen belül már jött is! Azóta mindenki ismer és jókat röhögünkba sztorin.
2021. okt. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem bírom 😆 ez biztos valami vicc kérdés meg a nyolcas válasz is 😆 de nagyon jó!
2021. okt. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Ááá gecc ezt elmentem és kirakom FB-csopiba 😉
2021. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!