Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon depressziós vagyok?...

Nagyon depressziós vagyok? Hogy tudok magamon segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 10 éve vagyok nagyon depressziós és pánibeteg! Az egész onnan indult, hogy elment a kedvem mindentől. Most már annyira durva, hogy senkivel nem beszélek, 5 éve járok pszichiáterhez de nem segit! Ő sem sem a kedéllyavítók! Volt 3 nagyon sújos balesetem, egyszer a 3.

nyaki csigolyám tört el.. A munkahelyemen sem beszélek senkivel! Felkelek, elmegyek dolgozni, hazamegyek, takarítok, tv-zek, lefekszek! És ez meg 7 éve.... egy ideig néha eljártam az egyik barátommal beszélgetni de már vele sem nagyon beszélek! Általában képes vagyok órákat eltölteni azzal, hogy bámulom a földet, ami szerintem nem normális! Vettem magamnak egy BMW 745-öt, mondván, hogy attól boldogabb leszek. Hát nem.. ti mit tudnátok tanácsolni, mit csináljak?



2020. júl. 15. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el a helyi pszichiátriai gondozóba, és kérj segítséget.
2020. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oda tuti nem megyek...
2020. júl. 15. 17:24
 3/9 A kérdező kommentje:
30 éves fiú vagyok, van munkahelyem, otthonom, nem egy elmebeteg roncs vagyok..
2020. júl. 15. 17:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen már rég nem vagy fiú, úgyhogy ideje férfiként viselkedni, a gyógyszer szedést ne hagyd abba, és pszichológussal beszélgess. Illetve nem ártana társaságba járnod, biztos vannak autós fórumok, ahol lehet ismerkedni, vagy járj sportolni. A barátoddal kellene beszélgetni, a munkatársaiddal sem ártana, de erről lehet, hogy már lekéstél, ha évek óta nem teszed.
2020. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minek beszélgessek a munkatársaimmal? A gyógyszer szedés meg semmit nem segít, tehát nem is szedem!
2020. júl. 15. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Kezdj el keményen sportolni, az bizonyítottan meglódítja a hormonháztartást.

És csinálj teljesen más dolgokat mint amiket eddig.

Ami nem segít, azt meg hagyd el (gyógyszer, pszichomókus)

2020. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hormonháztartásom, köszöni szépen, jól van! A nyakam miatt nem sportolhatok.
2020. júl. 15. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy olyan kérdés, amiben motiváló válaszok vannak, amik segíthetnek, ha van egy kis időd olvasni :

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm,ez valóban rosszul hangzik viszont új dolgokat elkezdeni tényleg jó ötlet ezzel tudnál leginkább magadon segíteni ha van is hozzá elég akaratod..

Haladj lassan,biztos van ami érdekel és ha nem is a sportolás csak járj el sétálni,munka után kávézni vagy ilyesmi amihez kedved van..

A családtagjaid is segítségedre lehetnek,ne zárkózz el tőlük teljesen..

Ismerkedni is megpróbálhatsz de szerintem azt csak azután ha már te rendben vagy..

Tudom hogy félsz a változástól mert eddig monoton volt az életed de ne félj segítséget kérni,neked is akarnod kell a változást!

Mindenesetre sok sikert neked♡

2020. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!