Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbél gyulladás tünetei...

Vakbél gyulladás tünetei érezhetőek bal oldalt?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit értelmetlenül fogalmaztam... de sokszor voltam már vakbéllel kórházban, de végül sosem műtötték ki... pár napja pedig fáj ott bal oldalt alul, és hallottam az egyik nővértől olyat, hogy van amikor a fájdalom kisugárzik( vagy nemtudom, így mondta) a bald oldalra. Hülyeséget beszélt ? Nem tudom, mennyire féljek... Szóval ez lehet igaz amit a nővér mondott ? (bocsi ha kicsit értelmetlen :S)
2010. szept. 2. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos nekem volt vakbélgyulladásom,bal oldalt kezdődött a fájdalom,meg is operáltak,és sebészeti nővér is vagyok.

Teljesen kizárni az operálandó gyógyulást csak orvosi vizsgálat tudná nálad.Lázmérés,vérvétel,és fizikális vizsgálat (amikor megnyomkodják a hasad).

Én egyébként gyermekkoromban szintén többször voltam kórházban vakbél gyulladás gyanújával.De egy kis diétától mindig jobban lettem.

Viszont amikor 28 évesen végül megoperáltak a szövettanom többször lezajlott gyulladást igazolt.

Úgyhogy az elképzelésed egyáltalán nem butaság,figyelj oda a tüneteidre.Ha fokozódó fájdalom,láz,vagy egyéb panaszod van akkor mindenképp menj el legalább a háziorvoshoz.

2010. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akarom mondani:operálandó gyulladást
2010. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Lázamat nem érzem hogy lenne, de azért megmérem, a hasamat megnyomkodtam és jobb és baloldalt egyaránt fáj :S
2010. szept. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!