Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom van, mi a megoldás?

Mi bajom van, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy már megbolondultam nem tudom. Annyi előinfót, hogy stresszes, szorongással teli 7 évem volt, (középiskola 5 év, főiskola 2 év, nem részletezem). Most vagyok egyetemista. Az első pár hétig nem volt semmi. Most viszont mint valami Torette szindrómás kezdtem el rángatózni a karom, borzalmas. Főleg ha sok ember van körülöttem. Egyszerűen nem tudok uralkodni ezen. Ha nem csinálom minden bajom van, mint aki ki akar rohanni és hazamenni. Enyhén rángatom a karom de szörnyű, nem akarom és mégis. Úgy érzem már észreveszik és rólam beszélnek a hátam mögött, mégsem tehetek semmit.

Itthon nincs ez egyáltalán csak ha közösségbe megyek, buszon is pl.



2021. okt. 16. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg idegi alapon lehet, a sok stressztől. Nem hiszem, hogy Tourette lenne. Mindenesetre érdemes lenne első körben háziorvoshoz menni vagy egy neurológiai szakvizsgálaton utána nézni az okoknak.


Nekem egész vizsgaidőszakban szokott ugrálni az alsó szemhéjam reggeltől estig. Rendkívül kellemetlen és zavaró volt. Vizsgaidőszak után el is múlt.

2021. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nagy valoszinuseggel ez az idegesseg miatt van. hogy ez megoldodjon segitseghez kene fordulnod, pszichologus stb…


kitartast es remelem minden rendbe jon

2021. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!