Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem leépültem agyilag,...

Úgy érzem leépültem agyilag, és ez főleg a tanulásban nagyon visszaüt. Nagyon nehezen jegyzem meg már azt, amit kéne. Mi lehet a bajom, és mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Deperszonalizáció tünetei jelentkeztek nálam, erősödni mindig erősödött, de soha nem múlt el.
2018. máj. 26. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A lelki elegedetlenseg is lehet gaz..a teljesítményedet sok dolog befolyasolhatja...akarsz beszelni vhol? Lehet hogyha bővebben kifejtened lenne vmi otletem hogy mi tart vissza.
2018. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, most érettségizek, már készülök a szóbelire. Ami nekem kicsit segít, hogy sokszor tartok szünetet tanulás közben. Igyál sok vizet, ha tudsz, sétálj egyet. Napi 2-3 óra bőven elég, felesleges erőltetni.
2018. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!