Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is fél a ráktól? Mit tegyek?

Más is fél a ráktól? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám cigizett, ivott a terhessége alatt. 2 hónapra koraszülettem. 2 éves koromban másodszor voltam kórházban és jelentősen elmaradott voltam.


Azóta is kis életképtelen vagyok pl testileg is.


Van elhanyagolt refluxom és egy rossz szokásom a tenyeremmel kapcsolatban, pl ezen a két helyen simán lehet rák...


2021. okt. 19. 00:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nálam több rizikófaktor áll azért fenn.
2021. okt. 19. 09:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha félsz vagy aggódsz, az változtat valamin? A folyamatos rettegés, stressz pozitív irányba indítja el az egészséged?

Nem.

Éld és élvezd az életed, étkezz egészségesen, mozogj, menj el évente vérvételre, aztán lesz ami lesz. Majd ráér ezen gondolkodni ha beüt a sz@r.

2021. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kicsit betegebb vagyok annál, minthogy évi 1 vérvétel elég legyen.


Amúgy szerintem az aggódás semmit se változtat a testi egészségen.



Sajnos az elhanyagolt refluxom és pár rossz szokásom miatt kicsit több az esély. A tüdőmmel sincs minden rendben.

2021. okt. 22. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!