Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyógyszer túladagolása...

A gyógyszer túladagolása okozhat halált?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 2. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen,mint az összes többi(megközelítőleg) :)
2010. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkeltél vényköteles. A gyógyszerek nagyrésze okozhat halált túl sokat bevéve.
2010. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Túladagolása májeleégtelenséghez vezethet , fokozott elövigyázotosság mellett alkalmazható csak!

Mivel nem szabad aspirinnel együtt alkalmazni , ezért önmagában is veszélyes tehát komoly gyógyszer!

Epilepsziás betegeknél , vagy mentális zavarokban szenvedöknél alkalmazzák.

Az elöírnál ne szeddj többet semmiképpen!

A gyógyszer adagolását az orvos állapitja meg!

2010. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Ez halált nem okozhat,de vakságot és bénulást,annál inkább.Nem hiszem,hogy ezzel játszani kéne!!!
2010. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az osszes gyogyszer okozhat mellékhatásokat,biztos nagy adagban halált is.Esetleg maradando károsodást is a szervekben.Ugyhogy mindenképpen csak orvos tanácsára és pontos adagokban érdemes gyogyszert szedni és nem uzni vele hazárdjátékot,mert csunyán meg lehet fizetni érte.
2010. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint komolyabb problémát nem okozhat egy kisebb túladagolás, hanem csak ha nagyobb (pl. 1-2-3 hónapnyi) adag kerül a szervezetbe, jól értettem?
2010. szept. 3. 17:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyesmin törnéd a fejed,javaslom, ne tedd! A mai modern hatóanyagú gyógyszerek túladagolása esetén ugyanis nagyobb az esélye,hogy szervi (máj, vese, agy) károsodással végzed,mint annak,hogy meghalsz...A halálhoz nagyon precíz gyógyszermennyiség és kombináció szükséges, és nem utolsó sorban hosszú idő anélkül,hogy valaki Rád találna és hívná a mentőket...Emellett nagy valószínűséggel hamarabb hánynád ki a gyógyszereket mint ahogy elérnék a kívánt hatást...Aztán tudnék mesélni a gyomormosásról is...Ne próbálkozz, nem éri meg, van más út,van KIÚT!!


Üdv: 25/L (akinek már volt gyógyszeres öngyilkossági kísérlete...)

2010. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

hello!

Én már rengeteget gondolkodtam a gyógyszeres dolgon(sok más ehhez hasonlón is),de én is úgy hallottam,hogy fájdalmas,de mégis a legolcsóbb és egyszerűbb.Félek tőle,de nagyon kész vagyok már. Akinek volt már hasonló esete(túladagolás) tudna róla mesélni?????

2011. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Adryenn9614 válasza:
én egyszer próbáltam.. bevettem vagy 15-17 darabot de nem haltam meg tőle :/ csak nagyon rosszul voltam tőle 2 napig nagyon gyengének éreztem magam hányingerem volt szédültem egy folytában .. fájt a fejem nagyon dobogott a szívem de még csak korházban se voltam pedig az volt vele a célom ..:/
2011. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bbencze válasza:
és a vérnyomás csökkentőknek mi lehet a hatása?
2013. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!