Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi időt kell várni egy...

Mennyi időt kell várni egy laborvizsgálatra?

Figyelt kérdés
Régebben max. 2-3 napon belül lehetett menni bejelentkezés után. Most minimum 2 hónap. Ha fizetek érte, mehetek azonnal. (Mohács kórház)

2021. okt. 29. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Két hónap???

Békéscsabán időpontot se kell kérni, az ember odamegy, sorszámot nyom az automatából, és leül. Fél nyolckor kezdenek, általában 7 előtt pár perccel érek oda, így 20 körüli a sorszámot, 8-ra már mindig kint vagyok.

2021. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Több, mint 30 perccel előtte már 20-an ott ülnek? Na ezért kell előjegyzés.
2021. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2; Nagyon pörgetik, és nagyon jól le van szervezve az egész. Mint írtam, 8-kor már kint vagyok.

Negyed nyolc körül beszedik a papírokat sorszám szerint. Utána név szerint szólítanak be egyszerre 5-6 embert. Egy asztalnál megkapjuk a felcímkézett kémcsöveket. Aki megkapta, megy tovább a csajokhoz, egyszerre hárman vesznek vért. Gyakorlatilag mire a vége megkapja a csöveket, már mehet is az egyikhez, és már hívják is be a következő csapatot, meg szedik be azoknak a papírjait, akik közben érkeznek.

Akiknek nem fontos a korai vérvétel, és csak 9 körül mennek, azok kb 20-30 percen belül végeznek.

Naponta több, mint 100 beteg van. Ha időpontot kellene kérni, egy embert elvenne az, hogy ezt kezeli, sokkal kevesebb beteget tudnának fogadni.

Egyébként máshová mindenhová időpont kell nálunk is, a labor az egyedüli kivétel.

2021. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerdán írt ki laborra a háziorvos, csütörtök reggeli időpontra. Nálunk órára adják az időpontot, én a 22 sorszámot kaptam a hétórás időpontosok között, úgy, hogy pont hétre értem oda. Ezt a több hónapos várakozást nem is értem.
2021. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Budapest XIII. kerületében 1-2 hét
2021. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik ez a Mohácsi Kórház (igazgatójának) döntése. Gondolom így akarnak pénzt beszedni a betegektől. :(
2021. okt. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!