Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jaeden Martell tényleg szorong...

Jaeden Martell tényleg szorongással küzd? Több interjút is megnéztem és egyben beszél erről,hogy ő intoverált(?) nehezen megy neki a kommunikáció olykor emberek között. Ez igaz lenne?

Figyelt kérdés
Jaeden Martell régebben Lieberher szerepel az AZ 1-2 ben mint fiatal Bill, A Jacob védelmében mint Jacob és még van jó pár filmje. Sok interjút láttam vele, és ezeken is látszódik,hogy szorong és fél emberek közt. Akkor kérdezem mégis hogyan van annyi ereje,hogy szinész lett belőle ezek ellenére? Konkrétan azt mondta,hogy a szorongásain úgy lép túl,hogy igazàból ez segít neki egy sírós vagy egy félős jelenetben.. És ő a kamerával beszélget nem az emberekkel. Valakinek van ezekről bővebb információja? Szerintem sokunk példaképe lehetne ez a fiú.
2021. okt. 31. 06:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!