Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Janssen vakcina?

Janssen vakcina?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata ezzel az oltással kapcsolatban?


November 1-től sajnos a munkáltatók kötelezővé tehetik a munkavállalók számára az oltást.


Kérdésemből egyértelműen kiderül, hogy nem oltattam magam és őszintén szólva nagyon ellene vagyok.


Ha minden kötél szakad, akkor talán ezt a fajtát beadatom mert csak 1 oltás kell ebből és elvileg a hatóanyagait nézve is gyengébb mint a többi.


29/F


2021. okt. 31. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy melyiket adatod. Ugyanaz a lényeg ebenguba. Én oroszt valasztottam fél eve ugyanaz mint a jansen. Nekem semmi bajom nincs tőle. De a családban is vegyes van pfizer, kinai, astra, csak moderna nincs. Senkinek semmi baja nem lett. Szóval nyugi a covid sokkal rosszabb. Nézd vegig és válassz egyet. Szerencsére nálunk mindenből van, igy többe kevésbe mindenki eldöntheti mit akar.
2021. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Sok ismerősöm kapott Janssent, semmi gond nem volt. A többivel sem volt.


Nyugi. Több mint 2 milliárd ember kapott már covid oltást, te is túl fogod élni.

2021. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A későbbiekben (1-2 év) esetlegesen felmerülő szövődményektől, mellékhatástól tartok. Kiderül jövő héten, hogy a munkáltatóm élni-e fog ezzel a lehetőséggel. Reménykedem benne hogy nem.


Tiszteletben tartom mindenki döntését, nem ítélkezek az oltott és az oltatlanok felett sem. Mindenki maga dönti el az oltás felvételét.


Problémám az oltással az, hogy egy vakcinát évekig készítenek, tesztelnek. Ezeket a vakcinákat meg pár hónap alatt "össze dobták"

2021. okt. 31. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha 15 évig tesztelték volna, akkor meg az lenne a gond, hogy nem tudjuk, hogy mi lesz 30 év múlva.


Több mint 100 éve vannak oltások. Eddig a történelem során nem volt olyan oltás, amiről kiderült volna, hogy valami horror mellékhatása jött volna ki évekkel később.


Már így is több mint 5 millió ember meghalt covidban. Ha 15 évig tesztelgetnék, 75 millió ember halna meg ez idő alatt. Azért az nem kevés. A második világháborúban összesen halt meg ennyi ember. Sok országnak 20-30 év volt, mire kiheverték. Nem beszélve arról, hogy a turizmus, vendéglátás és az ott dolgozók mehetnek a levesbe.


Nem vitatkozni, meg téríteni akarok, csak kérdezted, én meg válaszoltam.


Most jöhetnek az oltásellenesek lepontozni. Az a baj, hogy attól még igazam van.

2021. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért is mondtam, hogy mindenki döntését tiszteletben kell tartani. Aki szeretne az oltakozzon, aki nem azt is el kell fogadni.


Jogos egyébként hogy már 100 éve vannak oltások. De mondjuk azok az oltások, amiket megkapsz kis gyerekként azok is már mennek szerintem úgy 40 éve.

2021. okt. 31. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem ma oltottak be ezzel.

Nem vagyok oltásellenes, inkább csak lusta. Nem félek annyira a Covidtól. Mivel viszonylag fiatalon nincs senkim, egyetlen élő családtagom sem, úgy voltam vele, hoyg ha meghalok Covidban, nem érdekel. Akkor ennyi volt, ez volt megírva.

De a munkáltatóm nálunk is elkezdett ezzel zsarolni. Aki nem oltatja be magát először csak nem kap fizetést. Ha utána sem oltat, ki is rúgják. Röhej, hogy a regisztrációs oldal úgy kezdődik, hoyg az oltás önkéntes és ingyenes. Ha valakinek pisztolyt szorítanak a fejéhez, az önként cselekszik? Mindegy... nyomorogni, hajléktalanná válni nem akartam. Nem tudtam dönteni melyikkel oltassam magam, így a racionális praktikus érv győzött: ebből csak egy kell. Egyelőre nem érzek semmi különöset, nincs semmi tünetem. A papírt megkaptam róla, nekem igazából csak ez számított.

"De mondjuk azok az oltások, amiket megkapsz kis gyerekként azok is már mennek szerintem úgy 40 éve." Igen, de ott is voltak 40 évvel korábban elsők. Most mi vagyunk azok. A kísérleti nyulak. Majd idővel kiderül... ha szerencsénk van nem lesz semmi évtizedek múlva sem.

2021. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Én azóta sem oltattam be magam, szerencsére a munkáltató nem kéri az oltást.
2021. nov. 26. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!