Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Őszintén mondjátok meg!Szerint...

Őszintén mondjátok meg!Szerintetek hasznos a COVID-oltás vagy akár káros?Ti beolttattátok magatokat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem hasznos, igem beoltattam magam.
2021. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Hasznos, gondold végig, egy teljes vírus vagy annak egy tudományosan kiválasztott kicsiny része árthat jobban rövid és hosszútávon is?
2021. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A harmadik oltást is hasznosnak és szükségesnek tartjátok?
2021. nov. 4. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Személyes véleményem: inkább 50 felett mondanám hasznosnak, de jóval hasznosabbnak tartanék egy mutációkra "frissített" vakcinát harmadiknak.
2021. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Hasznos, de nem kell mérget venni rá. Én engedtem a kényszernek és "felvettem" a harmadik oltást is. Megjegyzem, jobban szerettem volna, ha megkapom és kilábalok belőle. Az alattunk lakó 76 éves szomszéd tavaly megkapta, de kilábalt belőle.
2021. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Oltatlan vagyok és az is maradok. A covid egy nagyobb, újragondolt H1N1.


"...ami fölösleges, az káros."


[link]

2021. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem teljesen semleges a hatása. Nem hasznos de remélhetőleg nem káros. Az immunrendszert zavarhatják meg a folyamatos oltások, és végül nem az oltások miatt patkol el valaki, hanem azért mert egy pitiáner influenzát sem fog tudni legyőzni a szervezete...
2021. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Hasznosnak tartom, én be vagyok oltva.

Múlt héten csináltattam ellenanyag tesztet, az alapján még nem kérem a 3. oltást egyelőre, de nem zárkózom el tőle, be fogom adatni egyszer.

2021. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!