Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Harmadik oltásnál is számíthat...

Harmadik oltásnál is számíthatok erre?

Figyelt kérdés
két suptnik oltáson vagyok túl, első után semmi oltási reakció, második után pont május elseje reggelére ütött be előző nap déli megkapással kisebb hőemelkedés, gyengeség, illetve -bocs a gusztustalanabb kifejtésért- hogy az éjjel folyamán iszonyat sok rohadt sűrű szinte fehéressárga orrváladék kezdett termelődni ami fújásra így egyben kiplaccsant és beterített egy negyed zsepit (sosem tapasztaltam előtte még sztem ilyet) ez emgismétlődött az éjjel folyamán 2-3x. holnapra regisztráltam magam harmadikra mert a környezetemben elég rizikós a helyzet, ha minden igaz pfizert adnak itt a sputnikosoknak, kérdés hogy ettől is tapasztalhatok ilyeneket mintha csak elsőre vettem volna fel?
2021. nov. 9. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
a pfizernek teljesen más mellékhatásai lehetnek. mindenkiből mást hoz ki.
2021. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Elképzelhető, hogy jobban meg fog viselni vagy lesz valami komolyabb mellékhatása de az is lehet, hogy még ennyi sem lesz.


Jellemző pfizer után szédülés, magas vérnyomás-pulzus kialakulása (érdemes figyelgetni oltás után 1 hétig kb), nyirokcsomók megduzzadása (jellemzően 3-4-5 napig, de nem csak nyaki, jellemzően hónalj alattiak), nőknél menstruációs ciklus felborulása...stb.


Valószínűleg nem lesz nagy valami egyébként, oltási reakciónál meg fog állni (oltás helye fáj, esetleg hőemelkedés - láz, hidegrázás ilyesmi).

2021. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szüleim sputnyikot kaptak. Apunak csak a karja fájt, anyunak a második után volt hőemelkedése és ő gyenge volt oltás utáni nap. (Ilyen orrfújásos tünete nem volt). 3. oltásnak pfizert kaptak, apunak ez után is csak a karja fájt, anyunak viszont fájt a karja, megint gyenge volt oltás másnapján, illetve hőemelkedés is volt és picit kavargott a gyomra.

Persze rád hathat másképp az oltás.

2021. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyam megkapta a 3. oltast. fel se tudott kellni vagy egy napig utana az ágybol. 2 nappal kesobb mar azert jobban volt. De rendesen ledontotte
2021. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudom genetikusan befolyásolhat-e valamit, szüleimnek 2 kínai és 2 orosz után "csak" karfájást okozott a pfizer. bízom a legjobbakban és nem kívánok rosszabbat magamnak sem másnak aki ráveszi magát
2021. nov. 9. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyam poenos volt, az orosz oltas utan felhivott telefonon es elkezdett oroszul beszelni.
2021. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!