Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Harmadik kör után számíthatok...

Harmadik kör után számíthatok arra, hogy enyém lesz az állás?

Figyelt kérdés

#többkörös interjú
2021. jan. 31. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már általában csak 2-3 jelentkező van, szóval 33-50 százalék esélyed van.
2021. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elso utan is szamithatsz, max nem lesz a tied.
2021. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Cég válogatja. Mondjuk én nem tartom normálisnak a 3 körös jelentkezést sem. Max 2 körös szerintem ami elfogadható.

De simán lehet, hogy a 3. körre is még marad 5-8 ember akik közül választanak. Attól függ mennyire népszerű a pozíció.

2021. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk? Ha pl. 6 körös az interjú folyamat és több százan jelentkeztek, akkor jóval kevesebb esélyed van, mintha 3 körös lenne és lennétek ketten.

Amúgy ahogy a 2-es írja.

2021. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha már te lennél az egyedüli esélyes, nem lett volna harmadik kör se.
2021. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyenen, kb. mintha miniszterelnöknek jelentkeznék. 3-an maradtunk az utolsó körben, aztán arra sem méltattak, hogy egy e-mailt írjanak, hogy nem engem választottak. De jó, hogy ennyire ráér a HR. Hozzáteszem, egyik körben sem kérdeztek semmi értelmeset, még a nyelvtudást sem ellenőrizték, fene tudja mi alapján döntöttek. Valószínű pofára megy az ilyesmi.
2021. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os: igen nem szép dolog hogy nem is szólnak hogy nem téged választottak. De ennek van egy oka is általában. Ha az első választott visszalép vagy próbaidő alatt 1-2-3 héten belül felmond akkor tudjanak neked szólni, hogy felvennének.

Viszont ha előtte küldenek egy levelet, hogy nem téged választottak akkor utána elég ciki lenne visszatáncolniuk hogy mégis kellesz.

2021. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!