Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mentális probléma, ha...

Miért mentális probléma, ha valaki nem bízik a saját szervezetében?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 23:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Pedig az egyik baj a szívemmel van és a kardiológussal még el is beszélgettünk kicsit a sportokról. 😅


Miért is nem jó ötlet sportolni?


Az elmúlt évezredekben az emberi test ahhoz alkalmazkodott, hogy folyamatosan mozgásban van. Csak 50-100 éve ülünk egész nap (kivéve a fizikai dolgozók). Szerinted nem árt ez a szervezetünknek?

2021. nov. 13. 11:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Aranybogár trollocskám, krónikus betegségről írtál, én megjegyeztem hogy nem biztos hogy jó ötlet mellette sportolni. Az orvos tudja, ha szerinte a sport a szív problémákra jó hatással van.

Régen kifejezetten eltiltották a szívbeteget a sporttól. Utóbbi évtizedekben igazolták, hogy jó hatással van a sport a szív betegekre. Ennyit az orvostudományról.


Az utolsó három mondatod értelmetlen. Gondolkozz még rajta.

Mostmár történelembe is belemegyünk? Mi történt az elmúlt évezredekben, hogy az emberi szervezet folyamatos mozgáshoz alkalmazkodott? Több ezer évvel ezelőtt busszal közlekedtek? Vagy túl sok történelmet tanultál a frédi és béniből?


Amúgy jó gyors pirája vagy hogy egyből így haraptál a hozzászólásomra!


Egyébként szívesen, hogy válaszoltam a kérdésedre, és jó szándékból próbáltam jó tanácsot adni!

2021. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Mostmár történelembe is belemegyünk? Mi történt az elmúlt évezredekben, hogy az emberi szervezet folyamatos mozgáshoz alkalmazkodott? Több ezer évvel ezelőtt busszal közlekedtek? Vagy túl sok történelmet tanultál a frédi és béniből?"


Nem volt mosógép, mosogatógép, gépesített közlekedési eszközök, nem gépekkel dolgozták fel az élelmiszert, nem létezett irodai munka (na jó, végülis de, egyes írástudóknak, bibliafordítóknak mondhatjuk, de érted, mire gondolok).

2021. nov. 13. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!