Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan izzad a...

Ha folyamatosan izzad a tenyerem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom tudom…Tudom azt hogy ezt a szervezet azért teszi hogy ne hevuljunk túl,de én nekem télen amikor full hideg szinte már majdnem betegség szeruen hideg akkor is izzad,akkor gondolhatjátok hogy milyen amikor például nyáron melegem van…A krémeket nem szeretem illetve azokat nem amik sok idő mire be szivodnak.Valakii segitsen hogy tudjam ezt uralni mert ebből rengeteg kinos szitúáció van.

2021. nov. 15. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz!Esetleg hívd fel a mostani helyzetre tekintettel! Ő majd megmondja.
2021. nov. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem , szorongsz , feszült vagy és azért izzad a tenyered !

Rakd rendebe magad, testileg lelkileg!

2021. nov. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy túlsúlyos és nem szorongasz, még lehet valami a szíveddel is. Ajánlott az orvos, ha az első 2 tippem nem helyes.
2021. nov. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában ez vegetatív idegrendszer zavara. Mindenképp orvosi kivizsgálás kellene, hogy mi okozza.

Ha tini vagy normális, és el fog múlni, ha szorongás okozza, akkor ideggyógyászat javasolt.

2021. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!