Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kissé parázok mit tegyek?

Kissé parázok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos családtagom sikeresen elkapta immár másodjára a covidot, én előző héten meg voltam fázva, orrfolyás,torokfájás, a szagokat enyhén de valamennyire éreztem. Én már tavaly szintén voltam covidos. Akkor valószínű hogy múlt héten énis az voltam? Őt ma tesztelték és akkor derült ki hogy pozitív gondom nem lenne ezzel csak az hogy jelenleg tanuló vagyok és hogy így ilyenkor mi a teendő mármint mehetek iskolába mivel én valószínű átestem és már nem vagyok beteg, ilyenkor lehet menni szerintetek vagy vállalni kell a 10 nap karantént? Valaki volt már hasonló helyzetben?
2021. nov. 26. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell karanténba vonulnod, ha egy háztartásban éltek és nem vagy beoltva.
2021. nov. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!